banner2

Mansur Yavaş vatandaşı canından bezdirdi! Başkentin göbeğinde sular akmıyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın hizmetsizliği şehirde yaşayan vatandaşları canından bezdirdi. Yavaş, vatandaşları 2 güne yakın süredir susuz bıraktı. Belediyeye bağlı ASKİ'nin belirtilen tarih ve saatlere kadar su sorunu bir türlü çözemeyince büyük bir susuzluğun yaşandığı bölgedeki halk isyan edip sosyal medyadan tepki gösterdi. Vatandaşlar, 'yalan söylemekten de utanmaz hale gelmişsiniz', 'Mansur Yavaş başkan, 2 gündür suyumuz yok. Öyle uzak köy falan da değil, başkentin göbeğindeyiz', Beceriksiz Mansur Yavaş. Ankara susuz kaldı' şeklinde tepki gösterdi.

Gündem 25.09.2023, 09:49 25.09.2023, 10:48
Abone ol
Mansur Yavaş vatandaşı canından bezdirdi! Başkentin göbeğinde sular akmıyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yönetimindeki Başkent'te birçok yerleşim yerinde halk en temel belediye hizmeti olan suya ulaşmakta sıkıntı yaşıyor. Başkentin göbeği sayılan Keçiören ve Yenimahalle ilçelerinde 2 güne yakındır sular akmıyor. 

VATANDAŞLARDAN TEPKİ 

Vatandaşlar mağduriyetlerini sosyal medya hesaplarından dile getirirken, ASKİ'nin belirtilen tarih ve saatlere kadar su sorununu çözemediği ortaya çıktı. 

İşte vatandaşların sosyal medyadaki bazı tepkileri:

"Yenimahalle Çiğdemtepe bölgesinde iki gündür su yok kendimi kötü hissediyorum."

"Sularımız kesik hiçbir bilgilendirme yapılmadı ne zaman sular gelir acaba?"


"2 gündür sular kesik ve suları kestikten sonra haber veriyorsunuz, arıyoruz açmıyorsunuz"


"Sabahtan beri Keçiören-Yenimahalle birçok yerde su yok ve sizin tek su kesintiniz sitenizde bu gözüküyor, yalan söylemekten de utanmaz hale gelmişsiniz. Yazık çok yazık..."

"Haftasonu ailecek susuz kaldık, küçüklüğüme, marketten su alarak tuvalete döktüğümüz o senelere geri döndük, teşekkür ederiz"

"Mansur Yavaş başkan, bir park açıp sabah akşam paylaşım yapıyorsunuz, 2 gündür suyumuz yok. Öyle uzak köy falan da değil, başkentin göbeğindeyiz"


"Böyle beceriksiz olmayın bahane aşağı kodlar suyu çok kullanıyor size çıkmıyor saçmalığı nedir? 2 gün önce aşağıdakiler su kullanmıyor muydu? Beceriksiz Mansur Yavaş. Ankara susuz kaldı"


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!