Yandex Metrica

Sitede Ara

Malcolm X'in dava arkadaşı Şeyh Khalid Yasin'den Erdoğan yorumu! 'Onun vizyonuna sahip insan yok'

Malcolm X'in dava arkadaşı Şeyh Khalid Yasin'den Erdoğan yorumu! 'Onun vizyonuna sahip insan yok'

Malcolm X'in dava arkadaşı Şeyh Khalid Yasin yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında, "Başkan Erdoğan dünyaya yardım edebilecek ilk beş insanın içinde" sözlerine yer verdi.

Gündem

25.04.2024, 18:10

Hristiyanken 57 yıl önce dava arkadaşı Malcolm X'in sayesinde İslam ile müşerref olan Şeyh Khalid Yasin'in en iyi dostları arasında ise Muhammed Ali ve Mike Tyson bulunuyor. 

İslam ilmini büyük İslam alimlerinden edinen, yaşamını İslam'ı tebliğe adayan Şeyh Khalid Yasin, ABD'deki vaazları dışında bugüne kadar 117 ülkede ve onlarca şehirde İslam'ı anlattı. 75 binden fazla insanın Müslüman olmasına vesile oldu. 

İstanbul'a gelen Şeyh Khalid Yasin, Sabah Gazetesi'nden Fatma Damla Kayayerli'nin sorularını yanıtladı. 

Ehliyet alacakların dikkatine! Direksiyon sınavı değişiyor: İki deneme hakkı verilecek Ehliyet alacakların dikkatine! Direksiyon sınavı değişiyor: İki deneme hakkı verilecek Haberi Görüntüle

'ERDOĞAN'IN VİZYONUNA SAHİP İNSAN YOK'

Şeyh Khalid Yasin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili şu sözlere yer verdi: 

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın ise vizyonu çok iyi, onun vizyonuna sahip insan yok. Dünyaya yardım edebilecek ilk beş insanın içinde. Erdoğan ile hiç görüşmedim, görüşmek isterim. Benim aciz fikrimden kendisinin büyük vizyonuna bir katkım olabilirse mutlu olurum.

13 Temmuz bugün Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede, hangi ilçede oldu? Merkez üssü neresi? 13 Temmuz bugün Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede, hangi... Haberi Görüntüle

'ERDOĞAN TÜM DÜNYAYA FAYDALI'

Yasin sözlerine şu ifadelerle devam etti: 

İlk başta yaptıkları için kendisine teşekkür ederdim çünkü kolay değil yaptıkları… Erdoğan sadece kendi memleketine faydalı değil, dünyaya da faydalı. Ve şu an ki vizyonunu koruması için kendisine dua ederdim. Bazen suyun yanında yaşayan insanlar onun kıymetini en az anlayanlar olur. 
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading