Mahir Ünal'a 'açım' diyen vatandaşın hibe desteği ile aldığı 100 koyunu olduğu ortaya çıktı

AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'ın konuşma yaptığı sırada 'Asıl meselemiz işssizlik, açım ben' diyen Adıyamanlı vatandaşın hibe desteği ile aldığı 100 koyunu olduğu ortaya çıktı.

Gündem 15.01.2022, 12:32 15.01.2022, 12:53
Abone ol
Mahir Ünal'a 'açım' diyen vatandaşın hibe desteği ile aldığı 100 koyunu olduğu ortaya çıktı

AK Parti  Adıyaman İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan grup başkan vekili Mahir Ünal, burada partisinin hizmetlerini anlattı.

Ünal’ın konuşma yaptığı esnada salondaki bir vatandaş, ''Aylardır işsizim, iş istiyorum. Kendim de Ak Partiliyim. Esas meselemiz işsizlik, vallahi açım ben" sözleri dikkat çekmişti. 

GERÇEK ÇOK GEÇMEDEN ORTAYA ÇIKTI

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere sosyal medya hesabından, “Ülkemizde milyonların yaşadığı işsizliği ve yoksulluğu dile getiren, bu haykırışlarıyla milyonların sesi olan hemşerime kulak verin Sayın Mahir Ünal. Hakikati söyleyen bu ses, milletin sesidir” diye yazdı.
Olayın gerçeği çok geçmeden anlaşıldı. Öyle ki toplantıda konuşan vatandaşın çiftliği olduğu, bir kısmını devletin hibe desteği ile aldığı 100 koyunu olduğu ortaya çıktı. Bunun yanında Adıyaman belediyesinden de maddi destek alan bir vatandaş olduğu belirlendi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!