banner2

Mağlubiyet ağır geldi! CHP'li Karaca'dan milleti iradesine hakaret!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferiyle tamamlanmasının ardından bazı CHP’li isimler yenilgiyi kabul etmeyerek milletin iradesine hakaret etmeye başladılar. CHP’nin Bursa Milletvekili adayı İsmet Karaca sosyal medya adresinden yurt dışında yaşayan vatandaşlara hakaretlerde bulundu. Görevinden uzaklaştırılan CHP’li eski Başkan Semih Şahin ise millete dil uzattı.

Gündem 30.05.2023, 16:14 30.05.2023, 17:20
Abone ol
Mağlubiyet ağır geldi! CHP'li Karaca'dan milleti iradesine hakaret!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferiyle sonuçlanan seçimlerin ardından, sosyal medyada CHP'li birçok isim hakaret dolu mesajlarıyla vatandaşları topa tuttular.

HAKARETE VARAN PAYLAŞIMDA BULUNDULAR 

Birçok CHP'li isim mağlubiyeti, seçim yarışının adil olmadığına bağlarken, bazı isimler ise daha ileri giderek hakarete varan paylaşımlar yaptı. Özellikle Bursa ve Bilecik'te iki CHP'li ismin paylaşımları ön plana çıktı.

SEÇMENLERİ HEDEF ALDI 

CHP'nin önceki dönem Bursa İl Başkanı olan istifa ederek Milletvekili adayı olan İsmet Karaca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yurtdışında bulunan seçmenleri hedef aldı. Karaca paylaşımında, "Ülkeyi kimin yöneteceğine Yurtdışı seçmen ve parayla vatandaşlık satın alanlar belirledi" diyerek yaşanılan büyük hezimete çirkin bir bahane uydurdu.

"DÜRÜSTLÜĞÜN BU MİLLETE FAZLA GELDİ"

Bilecik'te Belediyesinde yaşanan 200 bin dolarlık büyük rüşvet operasyonları sonrası görevinden uzaklaştırılan eski Belediye Başkanı CHP'li Semih Şahin ise paylaşımında millete hakaret etti. Şahin yaptığı paylaşımda Kılıçdaroğlu'na seslenerek, "Senin dürüstlüğün bu Millete fazla geldi " diyerek hakaret etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!