Yandex Metrica

Kurban Bayramında Osmangazi Köprüsü ücretsiz mi? 2024 Osmangazi Köprüsü bayramda paralı mı?

Kurban Bayramında Osmangazi Köprüsü ücretsiz mi? 2024 Osmangazi Köprüsü bayramda paralı mı?

2024 Kurban Bayramı'nda pek çok araç sahibinin merakla beklediği haber geldi. Bu sene de köprü ve KGM sorumluluğundaki otoyolların ücretsiz olduğu açıklandı Her gün yüz binlerce aracın geçtiği Osmangazi Köprüsü'nün Kurban Bayramı'nda bedava olup olmadığı merak ediliyor. Kurban Bayramında Osmangazi Köprüsü ücretsiz mi? 2024 Osmangazi Köprüsü bayramda paralı mı? sorularının yanıtını haberimizin detayında bulabilirsiniz.

Gündem

14.06.2024, 09:54

2024 Kurban Bayramı 16 Haziran Pazar gününe denk geliyor. Pazar günü milyonlarca Müslüman Kurban ibadetini yerine getirecek. Kurban bayramında yollarda olacak olan vatandaşlar ise köprü ve otoyolların ücretsiz olacağı haberi ile sevindi. Kurban Bayramında Osmangazi Köprüsü'nü kullanmak isteyen araç sahipleri Kurban Bayramında Osmangazi Köprüsü ücretsiz mi? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Enes Batur nasıl kaza yaptı? Enes Batur sağlık durumu nasıl? Enes Batur nasıl kaza yaptı? Enes Batur sağlık durumu nasıl? Haberi Görüntüle

KURBAN BAYRAMINDA OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ ÜCRETSİZ Mİ?

Yap-işlet-devret projeleri ücretsiz geçişlerden hariç tutuldu. KGM sorumluluğudanki yollardan geçişler ücretsiz olacak. Dolayısıyla Osmangazi Köprüsü'nden geçişler ücretsiz olmayacak. Osmangazi Köprüsü'nün Kurban Bayramı'nda mevcut fiyat tarifesinden hizmet vermesi bekleniyor.

Siyoniste koruma kalkanı oldular!  Facebook ve Instagram katil İsrail için çok konuşulacak karar! Siyoniste koruma kalkanı oldular! Facebook ve Instagram katil İsrail için... Haberi Görüntüle

2024 OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ BAYRAMDA PARALI MI?

2024 Kurban Bayramı'nda bazı köprü ve otoyollar ücretsiz oldu. Ancak Osmangazi Köprüsü'nün bayramda paralı olması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da İsrail uyarısı: Bölgemiz derin savaş riskiyle karşı karşıya! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da İsrail uyarısı: Bölgemiz derin savaş riskiyle karşı... Haberi Görüntüle

BAYRAMDA HANGİ YOLLAR ÜCRETSİZ?

KGM sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişler bedava olacak.

Chery Türkiye'de fabrika kuracak mı? Chery Türkiye'de yatırım yapacak mı? Chery Türkiye'de fabrika kuracak mı? Chery Türkiye'de yatırım yapacak mı? Haberi Görüntüle

BAYRAMDA YOLLAR NE ZAMAN KADAR BEDAVA?

15 Haziran Cumartesi (Cumayı cumartesiye bağlayan gece) saat 00.00'dan başlayarak, 24 Haziran Pazartesi saat 07.00'ye kadar ücretsiz olacak.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading