Yandex Metrica

Kurban Bayramında ek otobüs seferleri olacak mı? Otobüs firmaları ek seferler ne zaman çıkacak?

Kurban Bayramında ek otobüs seferleri olacak mı? Otobüs firmaları ek seferler ne zaman çıkacak?

2024 Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkartılmasıyla milyonlarca kişi kurban ibadetini yaptıktan sonra tatillerini memleketinde geçirmek üzere yola çıkacak. Şehirlerarası otobüs seferlerinde koltukların tamamen dolduğu bildirildi. Otobüslerde koltukların şimdiden dolduğu da bildirildi. Vatandaşlar ise Kurban Bayramında ek otobüs seferleri olacak mı? Şehirlerarası otobüs seferlerine ek sefer olacak mı? Otobüs firmaları ek seferler ne zaman çıkacak? sorusu gündeme geldi.

Gündem

05.06.2024, 17:59

Kurban Bayramı tatili 9 güne çıktı. Tatilini memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar ise şimdiden otobüs biletlerini aldı.  12-25 Haziran dönemi de dahil otobüslerle 8,5 milyon yolcu taşınması bekleniyor. Otobüs firmaları büyük ilgi karşısında ek seferler ile talebi karşılamayı düşünüyor. 

9 Temmuz öğretmen Haziran ek ders ücreti yattı mı? Haziran ek ders ücreti bugün yatar mı? 9 Temmuz öğretmen Haziran ek ders ücreti yattı mı? Haziran... Haberi Görüntüle

KURBAN BAYRAMINDA OTOBÜSLERDE EK SEFER OLACAK MI?

Tüm Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Yıldırım şehirler arası otobüs firmalarının Kurban Bayramı için ek sefer başlatacağını açıkladı. Yıldırım Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca şehirler arası otobüs firmalarına bayram tatili süresince B2 ve D2 belgelerine kayıtlı otobüsleri kullanma izni verildiğini, bu kapsamda konulan 12 bin ek seferin biletlerinin satışa sunulduğunu belirtti.

Malatya'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde oldu? Malatya'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde oldu? Haberi Görüntüle

OTOBÜS FİRMALARI EK SEFERLER NE ZAMAN?

Otobüs firmaları tükenen biletlerin yerine ek seferler koymaya başladı. Vatandaşlar yolculuk etmek istediği firma yetkilileri ile irtibata geçerek ek seferler hakkında bilgi sahibi olabilir. 

Gelinim Mutfakta kırmızı elbiseli kadın kim? Gelinim Mutfakta'yı kim sunacak? Gelinim Mutfakta kırmızı elbiseli kadın kim? Gelinim Mutfakta'yı kim sunacak? Haberi Görüntüle

OTOBÜSLERLE 8.5 MİLYON YOLCU TAŞINMASI BEKLENİYOR

Kurban bayramı tatilinin 9 güne çıkmasıyla birlikte 12-25 Haziran dönemi de dahil otobüslerle 8,5 milyon yolcu taşınması bekleniyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading