Yandex Metrica

Kurban Bayramında AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayramda AVM'ler saat kaçta açılacak?

Kurban Bayramında AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayramda AVM'ler saat kaçta açılacak?

2024 Kurban Bayramı'nda AVM'lerin çalışma saatleri merak edilerek araştırılıyor. Bayram yoğunlunun ardından AVM'lere gitmek isteyen vatandaşlar AVM'lerin bayramda açık mı, kapalı mı olduğunu sorguluyor. 

Gündem

15.06.2024, 01:48

Kurban Bayramı'nın ilk günü AVM'lerin açık mı, kapalı mı olduğu vatandaşların merka ettiği konuların başında geliyor. Peki, Kurban Bayramı'nın ilk günü olan 16 Haziran'da AVM'ler açık mı, kapalı mı? 

Resmi tatil ilan edilen Kurban Bayramı'nda resmi ve özel sektörden birçok kurum ve iş yeri resmi hizmet vermiyor. Ancak vatandaşlar Kurban Bayramı'nda AVM'lerin çalışma saatlerini merak ediyor. Hatırlanacağı üzere, geçtiğimiz bayramların ilk gününde AVM'lerin çalışma saatleri değişiklik gösteriyordu. Peki, bu sene bayramın ilk günü ve diğer günlerinde AVM'ler açık mı kapalı mı? Kurban Bayramı süresince AVM'ler kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? İşte ayrıntılar...

O köyler terör nedeniyle 1995 yılında boşaltılmıştı: Bölge tekrardan yerleşime açılıyor O köyler terör nedeniyle 1995 yılında boşaltılmıştı: Bölge tekrardan yerleşime... Haberi Görüntüle

BAYRAMDA AVM'LER AÇIK MI?

AVM'ler ya da alışveriş merkezlerinin bayramda kapalı olacağına dair alınmış bir karar bulunmamakta. Aksi bir karar alınmadığı sürece AVM'lerin bayram boyunca hizmet vermesi bekleniyor. Ancak, AVM'ler bayram dolayısıyla ilk gün geç saatlerde açılabilir. 

Selçuk Bayraktar duyurdu: Bayraktar TB3 SİHA'dan bir başarı daha Selçuk Bayraktar duyurdu: Bayraktar TB3 SİHA'dan bir başarı daha Haberi Görüntüle

BAYRAMDA AVM'LER KAÇTA AÇILIYOR VE KAÇTA KAPANIYOR?

Normal günlerde AVM'ler sabah erken saatlerde açılırken akşam 22.00'de tüm AVM'ler kapanmaktadır. Ancak Kurban Bayramı'nın ilk günü bazı AVM'lerin geç saatlerde açıldığı biliniyor. Bu durumda AVM'lerin en erken saat 12.00 ya da 13.00'te açılması bekleniyor. 

Kurban Bayramı'nda AVM'leri ziyaret edecek vatandaşlar öncesinden doğru açılış ve kapanış saatlerini öğrenmek ve mağduriyet yaşamamak için AVM'leri araması gerekebilir. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading