banner2

Küfürbaz Lütfü Türkkan Togg'dan rahatsız oldu! Skandal ifadelere tepki geldi

Şehit yakınına küfretmesiyle gündem olan ve adı "küfürbaz vekille" çıkan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, TOGG için çirkin ifadeler kullandı. Adeta nefret kusan Türkkan’a vatandaşlar ise tepki göstererek, "Yoksa bizim olmayan sizler misiniz" dedi.

Gündem 28.10.2022, 20:32 28.10.2022, 23:55
Abone ol
Küfürbaz Lütfü Türkkan Togg'dan rahatsız oldu! Skandal ifadelere tepki geldi

Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubunun (TOGG) üretim tesisi, yarın Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılacak. Üretim bandından inecek yerli otomobil, muhalafet kanadını rahatsız ediyor. Yerli ve milli adımları görmezden gelen muhalefet, Togg için çirkin paylaşımlar yaparak Türkiye’nin geliştirdiği otomobili gölgelemeye çalışıyor. Şehit yakınına küfretmesiyle gündem olan ve adı küfürbaz vekille çıkan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, TOGG için çirkin ifadeler kullandı. Adeta nefret kusan Türkkan’a vatandaşlar ise tepki göstererek, "Yoksa bizim olmayan sizler misiniz" dedi.

Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubunun (TOGG) üretim tesisi, yarın Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılacak. Üretim bandından inecek yerli otomobil, İYİ Partili Lütfü Türkkan'ı rahatsız etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın Bursa’da yapacağı açılışın ardından seri üretimine başlanacak Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG için Gemlik ilçesindeki dev fabrikada hazırlıklar tamamlandı.

AĞZINDAN KÜFÜRÜ EKSİK ETMEYEN TÜRKKAN, TOGG'DAN RAHATSIZ OLDU 

Şehit yakınına küfretmesiyle gündem olan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, TOGG üzerinden bir kez daha nefret kustu. Türkkan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Kirasını ödeyemeyen karnı togg olmayan adam neylesin TOGG'u?" ifadelerini kullandı

Türkkan'ın paylaşımına vatandaşlar tepki gösterdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!