banner2

Küçük çocuk enkazdan böyle çıkarıldı! Adana'daki kurtarma görüntüleri tüm Türkiye'yi ağlattı

Türkiye Kahramanmaraş merkezli 7,4 büyüklüğündeki depremle sarsıldı. 10 ilde büyük bir yıkım yaşanırken arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Enkaz altından sağ olarak çıkarılan vatandaşlar ise arama kurtarma ekiplerine umut oldu. Adana'da yıkılan apartmanın enkazından çıkarılan küçük çocuğun görüntüleri tüm Türkiye'yi ağlattı. İşte o görüntüler...

Gündem 06.02.2023, 10:25 06.02.2023, 11:47
Abone ol

Türkiye Kahramanmaraş'taki depremle sarsıldı. Deprem 10 ilde büyük bir yıkıma yol açarken bölgeye çok sayıda arama kurtarma ekibi sevk edildi. 

ENKAZDA ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Ekipler zaman zaman enkaz çevresinde sessizlik isterken, duydukları seslere yönelerek çalışmalarını o alanda yoğunlaştırıyor.

Arama kurtarma çalışmalarında ekiplerin zamanla yarışı devam ederken, enkazdan çıkarılan her vatandaş, büyük bir mutluluk ve umutla hastanelere kaldırılıyor.

KÜÇÜK ÇOCUK ENKAZDAN CANLI OLARAK KURTARILDI

Depremden etkilenen Adana'da Çukurova ilçesi Yurt Mahallesi'nde yıkılan bir apartman enkazından canlı olarak çıkarılan küçük çocuk ekiplere moral oldu.

Hatay'da yıkılan binanın enkazında yaşam üçgeni sayesinde hayatta kalan 4 çocuk, vatandaşlar tarafından 3 saat içerisinde kurtarıldı. Vatandaşlar ağlayarak kurtarma çalışmalarına katıldılar. Sürekli dua eden vatandaşlar, “Ya rabbim çok şükür. Allah'ım yardım et” dediler. İşte tüm Türkiye'yi ağlatan o görüntüler...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!