banner2

KPSS sınavına gireceklere müjde! Başvuru ücretinde yüzde 50 İNDİRİM! O tarihte bunu yapmanız gerekiyor

KPSS başvuru ücretinde yapılan indirim kampanyası birçok vatandaşın yüzünü güldürdü. KPSS sınavına girecek adaylar için sınav başvuru ücretinde yüzde 50 indirim imkanı bulunuyor. Konuya dair tüm detaylar haberimizde...

Gündem 29.05.2023, 15:04 29.05.2023, 16:18
Abone ol
KPSS sınavına gireceklere müjde! Başvuru ücretinde yüzde 50 İNDİRİM! O tarihte bunu yapmanız gerekiyor

İŞ Bankası, KPSS sınavına girecek adaylar için dev kampanya başlattı. Her yıl düzenli bir şekilde fiyatı yükselen başvuru ücretleri ekonomik zorluklar yaşatan adaylar için bu yeni kampanya ile cedpler bayram edecek. İş Bankası, KPSS başvuru ücretlerinin yarısını İş Bankası müşterilerine geri ödeyecek şekilde düzenlediği kampanya ile adaylara büyük kolaylık sağlayacak. Kampanya 16 Mayıs 2023 tarihinde başladı ve 29 Mayıs 2023 tarihine kadar sürecek.

KAMPANYA ŞARTLARI BELLİ OLDU

İş Bankası KPSS kampanyası sayesinde, İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı bulunan adaylar, KPSS ödemelerini kredi kartlarıyla yapmaları durumunda %50 indirimden yararlanabilecekler. İndirim, aylık kredi kartı ekstreleri üzerinden gerçekleştirilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen adaylar, İş Bankası'nın belirlediği şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu şartlar arasında, kampanya süresi olan 16 Mayıs 2023 ile 29 Mayıs 2023 arasında İş Bankası kredi kartıyla ÖSYM KPSS ödemesi yapmak ve Maximum Genç Kredi Kartı sahibi olmak yer almaktadır. Kampanyadan indirim alabilmek için ödemelerin ÖSYM'nin resmi internet sayfasından veya İş Bankası mobil cep şubesinden yapılması gerekmektedir.

İş Bankası KPSS kampanyası, başvuru ücretlerinde %50 indirim sağlayarak adaylara ekonomik kolaylık sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen adaylar, detayları inceleyerek başvurularını gerçekleştirebilir ve indirimli ödeme avantajından faydalanabilirler.

Bu kampanya, adayların ekonomik yükünü hafifletmeyi amaçlıyor. Kampanya kapsamında, İş Bankası müşterileri KPSS başvuru ücretinin yarısını İş Bankası ekstresine yansıtılarak iade alabilecek. Kampanya 16 Mayıs 2023 tarihinde başladı ve 29 Mayıs 2023 tarihine kadar devam edecek. İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı bulunan adaylar, KPSS ödemelerini kredi kartlarıyla yaparak %50 indirimden faydalanabilecekler. İndirim tutarı aylık kredi kartı ekstresinde görülecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen adayların kampanya detaylarına göz atmaları ve gerekli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!