banner2

Konya'da vahşice katledilen doktor Ekrem Karakaya ile ilgili yorumlar hüngür hüngür ağlattı

Konya'da yaşanan vahşet Türkiye'nin gündemine oturdu. Doktor Ekrem Karakaya görevi başındayken silahla katledildi. Yaşanan korkunç olayın ardından Karakaya'nın mesai arkadaşları görevlerini bırakarak muayeneleri durdurdu. Öldürülen doktorla ilgili yapılan yorumlar ise herkesi ağlattı.

Gündem 06.07.2022, 18:24
Abone ol
Konya'da vahşice katledilen doktor Ekrem Karakaya ile ilgili yorumlar hüngür hüngür ağlattı

Türkiye Konya'da yaşanan doktor katliamının yasını tutuyor. Öğlen saatlerinde Konya Şehir Hastanesi'nden gelen korkunç haber herkesi gözyaşlarına boğdu. 

DOKTOR EKREM KARAKAYA GÖREVİ BAŞINDA KATLEDİLDİ

Kardiyoloji Uzman Doktoru Ekrem Karakaya görev sırasında silahla vurularak katledildi. Silahlı saldırgan, Karakaya'yı öldürdükten sonra intihar ederek yaşamına son verdi. Karakaya'nın mesai arkadaşları yaşanan üzücü olayın ardından muayeneleri durdurarak sağlıkta şiddeti protesto etti.

OKUYANLARI AĞLATAN YORUMLAR

Doktor Ekrem Karakaya'nın öldürülmesinin ardından hastalarının yaptığı yorumlar ise okuyanları ağlattı.

YAPILAN YORUMLAR

"Babamın tansiyonu yükseldi gece hocamı geç saatte olsa cep telefonuyla aradık. Sağ olsun bize döndü. Sorunu anlattık telefondan. Bize babamın ilaçlarını değiştirerek yardımcı oldu. Sağ olsun, var olsun. Allah yolunu açık etsin. Adam gibi adam hocam..."

"Enerjik, dikkatli insanları ve işini seven doktor. Gelecek vaadediyor. Sağlığıma kavuşmamdaki dikkati ve emeği için minnet borçluyum."

Güler yüzlü, hastayı çok güzel motive ediyor, çok iyi bir kişi, iyi olanı güzel olanı başka nasıl ifade edebiliriz ki... Ancak çok iyi olarak. Başka söze gerek yok bence. Her şey için çok teşekkür ederiz hocam. Başarılar, mutluluklar hep sizinle olsun..."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!