Kocaeli'yi sağanak vurdu! Ulaşım kapandı: Yolcular mahsur kaldı

Kocaeli'yi sağanak vurdu, araçlar mahsur kaldı. Kartepe ilçesinde su baskınları yaşandı. Kocaeli'de sağanak yağış, sabah saatlerinde etkisini gösterdi.

Gündem 11.08.2022, 15:30 11.08.2022, 15:37
Abone ol

Kocaeli'de sağanak yağış, sabah saatlerinde etkisini gösterdi. Kentin bazı noktalarında caddeler ve köprü altları sularla dolarken, araçlar mahsur kaldı.

KÖPRÜNÜN İÇİNİ SEL BASTI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Kocaeli Valiliği'nin uyarılarının ardından Kocaeli'de sağanak etkisini gösterdi. Kentin bazı noktalarında caddeler taştı. Kartepe ilçesinde bulunan bir köprünün içini sel bastı. Köprüden geçecek olan araçlar mahsur kaldı. Köprüyü ve sel basan caddeleri kullanacak olan sürücüler de zor anlar yaşadı. 

YOLLAR ULAŞIMA KAPANDI

Belli noktalarda yollar, belediye ekiplerinin suları çekmesine kadar ulaşıma kapandı. Güzergahları kullanacak olan araçlar, bir süre bekleme yapmak durumunda kaldı. Köprünün ve bazı caddeler, belediye ekiplerinin çalışmaları neticesinde açıldı.

YOLCULAR MAHSUR KALDI

Kullandığı servis aracı köprüde sudan dolayı mahsur kalan Hasan Keskin, "Sudan geçerken araba bir anda stop etti. Yaklaşık 1 saattir mahsur kaldım. Çekicinin gelmesini bekliyorum" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!