banner2

Kılıçdaroğlu'nun kanıtsız iddiaları Cüneyt Özdemir'i çileden çıkardı: Büyük Hayal kırıklığı! CHP tamemen kontrolü kaybediyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün paylaştığı kanıtsız video, muhalefete yakınlığıyla bilinen Cüneyt Özdemir'i çileten çıkardı. Cüneyt Özdemir, Kılıçdaroğlu'nun iddialarını 'komplo teorisi' olarak nitelendirirken CHP liderine ateş püskürdü.

Gündem 25.05.2022, 13:16 25.05.2022, 13:43
Abone ol

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün saat 22.00'da yayınladığı video ile kendi partisinin bile alay konusu oldu. Videoya kısa süre içerisinde binlerce tepki gelirken, en ağır tepkilerden birini muhalefete yakınlığıyla bilinen Cüneyt Özdemir verdi. 

Konuya ilişkin, "Türkiye'de muhalefet bu kadar küçük rakamlardan bu kadar saçma komplo teorisi kuramaz diyorum ama kuruyor işte, vallahi inanılmaz!" yorumunda bulunan Özdemir, "CHP tamamen kontrolü kaybediyor. Böyle giderse 3. hatta 4. hatta 5. parti olacaktır görün. Büyük bir savrulma yaşanıyor.." ifadesini kullandı.

"BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI"

Cüneyt Özdemir, konuya ilişkin şunları söyledi:

"Erdoğan ailesi 30-40 milyon doları ABD'deki vakıflara yollayıp başları Türkiye'de sıkışınca ABD'ye kaçacaklarmış. İddia bu... Ben ikna oldum! Ya Türkiye'de muhalefet bu kadar küçük rakamlardan bu kadar saçma komplo teorisi kuramaz diyorum ama kuruyor işte, vallahi inanılmaz!

Yahu fısıltı gazetesinde bile bu rakamların on misli hatta yüz misli konuşuluyor madem bir şey ortaya atacaksınız bunu onla, yüzle çarpın bari... Ha bir de ABD'ye para kaçırıp kaçma 'procesi' de süper. Dünyada bir ilk olabilir! Diktatörler genelde ABD'den kaçmıyorlar mıydı?

ABD'deki AK Partili vakıfların katakullilerini incelemek ayrı, böyle saçma sapan bir komplo teorisini bizzat muhalefet liderinin ağzından sanki büyük bir şey açıklıyormuş gibi anlatmak çok çok ayrı. Durum düşündüğümüzden çok daha vahim demektir. Büyük hayal kırıklığı...

"CHP TAMEMEN KONTROLÜ KAYBEDİYOR"

İki büyük krizle karşı karşıyayız arkadaşlar; İktidar ekonomik politikalarında iflas ediyor ama daha vahimi ana muhalefet dediğimiz CHP tamamen kontrolü kaybediyor. Bu gidişle kısa bir süre sonra CHP 3. hatta 4. hatta 5. parti olacaktır görün. Büyük bir savrulma yaşanıyor..

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!