banner2

Kılıçdaroğlu'ndan seçim gecesi provokasyonu! Görüntülere rağmen açık açık yalan söyledi!

14 Mayıs seçimlerine kısa süre kala CHP'liler provokasyonlarını arttırdı. Gaziantap'te AK Parti'nin seçim otobüsüne saldıran CHP'lilerinden bazılarının silah çekmesini görmezden gelen Kılıçdaroğlu ise seçim gecesine yönelik provokatif söylemlerde bulundu.

Gündem 10.05.2023, 23:41 11.05.2023, 01:19
Abone ol
Kılıçdaroğlu'ndan seçim gecesi provokasyonu! Görüntülere rağmen açık açık yalan söyledi!

Dünyanın kilitlendiği Türkiye'deki cumhurbaşkanlığı ve 28 dönem milletvekili seçimlerine kısa süre kaldı. Anket sonuçları ve meydanlardan ettikleri izlenimlerle kazanamayacaklarını anlayan Altılı Masa provokatif söylemlere başladı. 

Türkiye artık tarihinin en önemli seçimlerinden birine doğru giderken geçtiğimiz akşam Gaziantep'te CHP'li isimler tarafından büyük bir provokasyona imza atıldı.

CHP'LİLER SİLAH ÇEKTİ

Gaziantep'te bulunan AK Parti standına CHP'li isimler tarafından silahlı saldırı düzenlendi. İlk olarak taş ve sopa ile saldıran CHP'li isimlerin arasında yer alan CHP Şehitkamil Belediyesi Meclis Üyesi Ersin Atar silahıyla havaya ateş açtı. Yaşanan arbedede 4 AK Partili isim yaralanırken bir kişinin kafasına silahın kabzasıyla vurulduğu tespit edildi.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Güvenlik güçleri, CHP Şehitkamil İlçe Belediye Meclis üyesi Ersin Atar'ın taşıma ruhsatlı silahı ile ateş açtığını tespit ederken, alanda güvenliği sağlamak üzere konuşlu emniyet güçleri hemen müdahale ederek, CHP'li Atar'ı gözaltına aldılar.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Seçim öncesi AK Parti'ye yönelik bu alçak saldırı anına ait görüntüler ve fotoğraf da ortaya çıktı.

KILIÇDAROĞLU ÖZÜR DİLEMEK YERİNE...

Bu korkutucu gelişmeler yaşanırken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaşanan olaylar nedeniyle özür dilemek yerine katıldığı canlı yayında büyük bir tahrike imza attı.

"AK PARTİLİLER SOKAĞA ÇIKIP ATEŞ EDEBİLİR"

Kılıçdaroğlu seçim gecesi AK Partili bazı unsurların sokağa çıkacağı yalanını söylerken "AK Partili bazı unsurlar, AK Parti'nin tahrik ettiği bazı unsurlar, kaybettiklerini görünce, sokaklara çıkıp ateş edebilirler. Saray bunu istiyor." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!