banner2

Kılıçdaroğlu fanları ünlüler Muharrem İnce'ye nefret kustu! Kimi 'Allah belamı versin' dedi, kimi de...

Cumhurbaşkanlığı adaylığı için gerekli 100 bin imzayı toplayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin adaylığı netlik kazanırken muhalif kesim ünlülerden tepkilerin ardı arkası kesilmiyor. Kılıçdaroğlu'nun korkulu rüyası olarak nitelendirilen İnce için oyuncu Gonca Vuslateri, ''Muharrem İnce’ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin.” derken, 2018 yılında Muharrem İnce'yi "Bir kar yağar ince ince marşı" ile desteklediğini aktaran müzisyen Gökhan Özoğuz ise şimdilerde İnce'ye çok tepkili...

Gündem 27.03.2023, 10:50 27.03.2023, 11:27
Abone ol
Kılıçdaroğlu fanları ünlüler Muharrem İnce'ye nefret kustu! Kimi 'Allah belamı versin' dedi, kimi de...

Seçimlere 48 gün kala Cumhurbaşkanı adayları da netlik kazandı. Muhalefet cephesinde şimdilerde Muharrem İnce paniği yaşanıyor.

2018 yılında da Cumhurbaşkanlığına aday olan Muharrem İnce bir kez daha adaylığını ilan etti. 

'ALLAH BELAMI VERSİN'

100 bin imzaya ulaşan İnce'ye Kılıçdaroğlu destekçisi ünlüler ateş püskürdü. 2018 yılında İnce'yi destekleyen oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ''Muharrem İnce’ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin.” dedi. 

FAZIL SAY DA İNCE'Yİ HEDEF ALDI

Öte yandan İnce’ye daha önce destek veren isimlerden Fazıl Say da sosyal medya hesaplarından Muharrem İnce’yi hedef aldı.

İnce'nin, bazı sanatçılara paylaşımları için tepki gösterdiği ve "sözde sanatçı" dediği anları alıntılayan Say, "Bu kadar kritik bir seçimde, başarmak, aydınlığa varmak da bu kadar yakınken, bir araya gelmeyi başarmış bir muhalefetin oylarına göz dikmiş biri. Bu halka kötülük bu. Bilgisizliğe, kültürsüzlüğe , sıradan bir şovmene, bir ikinci RTE vakasına oy verecek lüksü yok bu halkın" ifadelerini kullandı.

'ATATÜRK'ÜN HİÇBİR ÇOCUĞU SİZE OY VERMEYECEK'

24 Haziran 2018 seçimlerinde, "Bir kar yağar ince ince marşı" tweetiyle oyunu Muharrem İnce'ye vereceğini belli eden Athena grubu solisti de bu kez sert ifadelerle eleştiride bulundu.

Sosyal medya hesabından, İnce'nin videosunu paylaşarak yorum yapan Özoğuz, şu ifadelere yer verdi:

Sayın Muharrem İnce, siz ve geçici partiniz bir projesiniz ve hepimiz bunu gün gibi biliyoruz. Toplanılan imzaları hangi cenahtan hangi sepele nasıl topladığınız da aşikar. Şunu bilin bu ülkede Atatürk'ün hiçbir çocuğu size asla oy vermeyecektir!

Sözde sanatçı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!