banner2

Kılıçdaroğlu ajansın oyuncağı oldu! Bu kez de şarkı listesi

CHP siyasetinin gölge aktörü 'ajans' Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu alay konusu yaptı. Ajansın verdiği bir metinle sosyal medyadan 'uzun yıl şarkı listesi' yayınlayan Kılıçdaroğlu'na 'Samimi değilsin' eleştirileri yağdı.

Gündem 15.09.2021, 15:06 15.09.2021, 16:27
Abone ol
Kılıçdaroğlu ajansın oyuncağı oldu! Bu kez de şarkı listesi

Özellikle yeren seçimlerden önce CHP'deki varlığı belirginleşen 'ajans', uzun süredir CHP'nin üst kademe yönetiminin attığı her adımda etkili. CHP siyasetinde hayalet konumda olan ve anamuhalefetin siyasi dilini kuran ajans, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yönlendirmeleriyle zaman zaman gülünç durumlara düşürüyor. Kılıçdaroğlu'na emanet bir kimlik belirleyen ajans, Kılıçdaroğlu profiline ait olamayacak cümlelerle paylaşımlar yapıyor.

AJANSIN LİSTESİNİ PAYLAŞTI

Tıpkı Kılıçdaroğlu'nun son sosyal medya paylaşımı gibi. CHP Genel Başkanı, Twitter hesabından bir şarkı listesi paylaştı. Spotify üzerinden listeyi paylaşan CHP lideri,  “Sevgili gençler, arkadaşlarım bilir; benim uzun yol müzik listem vardır. Paylaşıyorum, çok eleştirmeyin ama:) Özellikle de K-Pop fandomlarından çekiniyorum, bilesiniz. Hala hangisine ait olacağıma karar veremedim. Hadi bakalım, sizi seviyorum gençler!” ifadelerini kullandı. 

HEM ALAY HEM TEPKİ 

Kılıçdaroğlu'nun ajans tarafından servis edilen paylaşımı, Twitter'da alay konusu oldu. Paylaşımı samimiyetsiz bulanlar da, paylaşımın gençlerdeki K-pop salgınına destek veriyor olmasına da tepkiler yükseldi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!