banner2

Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan'ın Cumhur kararını hazmedemedi

Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan'ın Cumhur ittifakını destekleyeceğiz kararını hazmedemedi, Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kimin bu güzel vatandan kimin bu güzel vatanı satandan yana olduğu belli" ifadelerini kullandı.

Gündem 22.05.2023, 18:04 22.05.2023, 18:46
Abone ol
Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan'ın Cumhur kararını hazmedemedi

FETÖ, PKK ve 7'li masanın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemesinin hemen ardından sosyal medya hesabından tweet attı.

KILIÇDAROĞLU'NUN SİNAN OĞAN AÇIKLAMASI

Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kimin bu güzel vatandan kimin bu güzel vatanı satandan yana olduğu belli! Biz bu ülkeyi terörden ve mültecilerden kurtarmaya geliyoruz. Bu bir referandumdur; artık kimse kimseyi kandıramayacak. Sandığa gelmeyen 8 milyon vatandaşımızı ve tüm gençlerimizi sandığa çağırıyorum!" açıklaması yaptı.

SİNAN OĞAN'IN TERÖR HASSASİYETİ

Sinan Oğan yaptığı açıklamada, "Terör eylemlerine yönelik istikrarlı mücadelenin devam ettirilmesidir. Her kesim siyaset yapma hakkına sahiptir bu teminat altına alınmalıdır. Terörün siyasi uzantılarının Türk siyasetinden temizlenmesi gerekmektedir. Türk siyasetinde bozulan nezaketi geri getirmek, bozulan imajını ve halka gerileyen güvenini kazanacak bir kampanya yürütmek hedefimizdi." dedi.

ERDOĞAN'I DESTEKLEYECEĞİZ

Oğan, "Bu müzakere ve istişareler, tabandan gelen mesajlar neticesinde ikinci turda Cumhur İttifakı adayı Erdoğan’ı destekleyeceğimizi beyan ediyorum" açıklaması yapmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!