banner2

Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu arasındaki krizin perde arkası ortaya çıktı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu arasında yaşanan krizin perde arkası ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde bir daha CHP'ye oy vermeyeceğini ifade eden Fatih Portakal, MYK listesinin belirlendiği Kılıçdaoğlu-İmamoğlu toplantısı sonrası aralarının neden bozulduğuna dair çok çarpıcı kulis bilgisi verdi.

Gündem 07.06.2023, 09:20 07.06.2023, 09:38
Abone ol
Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu arasındaki krizin perde arkası ortaya çıktı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim hezimeti sonrası İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile baba-oğul ilişkisinin bittiğini söyleyen CHP yandaşı gazeteci Fatih Portakal CHP MYK listesinin belirlendiği Kılıçdaoğlu-İmamoğlu toplantısı sonrası ipleri kopartan konunun ne olduğunu açıkladı. 

İşte Fatih Portakal'ın o sözleri:

"O KİŞİ KILIÇDAROĞLU DEĞİL ARTIK"

Üzülüyorum, insanları umutsuz bırakıyorlar. Ben işin CHP'si, AK Parti'si veya MHP'sinde değilim. Her zaman kaybedenler kulübünün üyesi olmayacağız. Mutlaka daha cesur, daha demokrat birileri çıkacak. Ama o kişi Kılıçdaroğlu değil artık.

"MYK İSİMLERİNİ BEN DEĞİŞTİDİM"

Pazar günü Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu kahvaltıda Marriott Hotel'de buluşuyorlar. Kahvaltıda MYK'da olacak isimler hakkında anlaşıyorlar. Daha sonra ayrılıyorlar. 2-3 saat sonra, öğle saatlerinden sonra İmamoğlu'na Kılıçdaroğlu'ndan telefon geliyor. "MYK'daki isimleri ben değiştirdim, yeni isimler bunlardır" diyor. İmamoğlu etrafına dönüp en yakınındaki kişiye şöyle diyor: Kandırıldım. Sonrasında İmamoğlu o gün bir şekilde İstanbul'a dönüyor. İpler bu şekilde kopuyor.

"BABA-OĞUL İLİŞKİSİ KOPTU"

Buna Kılıçdaroğlu kazığı der misiniz, evet. Olay bu şekilde gerçekleştiyse bir babanın oğluna kazık atması mümkün mü, hayır. O yüzden zaten diyorum baba-oğul ilişkisi koptu diye. Bundan dolayı dün akşam İmamoğlu'nun moralinin kötü olduğu ifade ediliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!