Yandex Metrica

Kayseri'de eğitim uçağı düşmesi sonucu ölü, yaralı var mı 2024?

Kayseri'de eğitim uçağı düşmesi sonucu ölü, yaralı var mı 2024?

Hasan Arpa Mahallesi'nde, Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde bir eğitim uçağının düştüğü ihbarı üzerine, bölgeye arama kurtarma ve itfaiye ekipleri yönlendirildi. Peki, Kayseri'de eğitim uçağı düşmesi sonucu ölü, yaralı var mı 2024?
 

Gündem

04.06.2024, 10:49

Kayseri'de eğitim uçağı düşmesi sonucu ölü, yaralı var mı 2024? sorusu gündeme geldi. Kayseri'nin Kocasinan ilçesi Hasan Arpa Mahallesi'nde bir eğitim uçağının düştüğü bildirildi. Uçağın mürettebatından herhangi bir haber alınamadığı belirtildi. Milli Savunma Bakanlığı, arama kurtarma çalışmalarının başlatıldığını duyurdu.

Milyonluk araçlar kaderine terk edildi: 20 yıldır bekleyen var Milyonluk araçlar kaderine terk edildi: 20 yıldır bekleyen var Haberi Görüntüle

KAYSERİ'DE EĞİTİM UÇAĞI DÜŞMESİ SONUCU ÖLÜ, YARALI VAR MI 2024?

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklama doğrultusunda ekiplerin seferber olduğunu belirterek; "Kayseri 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığından eğitim için kalkan Hava Kuvvetleri Komutanlığımıza ait SF-260D tipi bir eğitim uçağımız henüz bilinmeyen bir nedenle kaza kırıma uğramıştır. Arama Kurtarma çalışmalarına başlanmıştır" denildi.

Kayseri'de düşen eğitim uçağı sonucunda MSB, bu korkunç kazada iki pilotun şehit olduğunu duyurdu.

Mossad ajanları Türk Ceza Kanunu'ndaki boşluktan faydalandı: Acil yasa gerekiyor Mossad ajanları Türk Ceza Kanunu'ndaki boşluktan faydalandı: Acil yasa gerekiyor Haberi Görüntüle

KAYSERİ UÇAK DÜŞMESİ SON DURUM NE?

Kayseri'deki 12'nci Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı'ndan eğitim için havalanan Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na ait SF-260D tipi bir eğitim uçağı, henüz bilinmeyen bir nedenle kaza kırıma uğradı. Olayın ardından bölgede arama kurtarma çalışmaları başlatıldı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

1

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading