Yandex Metrica

Kayseri'de askeri eğitim uçağı düştü: İki pilotumuz şehit oldu

Son dakika... Kayseri'de eğitim için kullanılan Hava Kuvvetleri Komutanlığımıza ait SF-260D tipi uçak bilinmeyen bir sebepten dolayı kaza kırıma uğradı. MSB, iki pilotumuzun şehit olduğunu duyurdu.  

Gündem

04.06.2024, 14:01

Kayseri'nin Kocasinan ilçesi Hasan Arpa Mahallesi'nde eğitim uçağı düştüğü ihbarı üzerine bölgeye arama kurtarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Kayseri 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığından eğitim için kalkan Hava Kuvvetleri Komutanlığımıza ait SF-260D tipi uçağı henüz bilinmeyen bir nedenle kaza kırıma uğradı. 

MSB, kaza kırıma uğrayan eğitim uçağında iki pilotun şehit olduğunu açıkladı.

İlhami Aktaş kimdir? Kocaeli Valisi İlhami Aktaş nereli? İlhami Aktaş kimdir? Kocaeli Valisi İlhami Aktaş nereli? Haberi Görüntüle

MSB'DEN DÜŞEN UÇAK İÇİN AÇIKLAMA GELDİ

Kayseri’deki 12’nci Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığından eğitim için kalkan Hava Kuvvetleri Komutanlığımıza ait SF-260D tipi bir eğitim uçağımız henüz bilinmeyen bir nedenle kaza kırıma uğramıştır. Arama kurtarma çalışmalarına başlanmıştır.

Fenerbahçe Lille maçı ne zaman, saat kaçta? FB-Lille Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme maçları ne zaman? Fenerbahçe Lille maçı ne zaman, saat kaçta? FB-Lille Şampiyonlar Ligi... Haberi Görüntüle

İKİ PİLOTUMUZ ŞEHİT OLDU

Milli Savunma Bakanlığı, Kayseri'de kaza kırıma uğrayan eğitim uçağında iki pilotun şehit olduğunu açıkladı.

Habere Tepki Ver

0

1

1

1

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading