banner2

Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu açılışında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu'nun açılışına katıldı. Erdoğan, Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu'nun 1 ay ücretsiz olacağı müjdesini verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tören sonrası istasyonda çocuk korosu karşıladı. Minikler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz yaptı. İşte detaylar...

Gündem 22.01.2023, 16:11 22.01.2023, 19:32
Abone ol
Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu açılışında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz!

Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu'nun açlışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir sürprizle karşılaştı. Başkan Erdoğan'ı tören sonrası istasyonda çocuk korosu karşıladı.

ERDOĞAN MİNİKLERİ ALKIŞLADI

Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu'nun açılışında yer alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocukların sürpriziyle karşı karşıya kaldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlanan miniklerin şarkıları dikkat çekti.

Çocuk korosu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Bana her şey seni hatırlatıyor", "Uzun ince bir yoldayım" ve "Yollarda bulurum seni" şarkılarını söylediler. Sonrasında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan çocukları alkışladı.

PORTRESİ HEDİYE EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çocukların korosunun sonrasında ikinci sürpriz yapıldı. Down sendromlu çocuğun yaptığı Cumrhubaşkanı Erdoğan portresi kendisine takdim edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!