banner2

Kaftancıoğlu'nun algı operasyonuna yanıt! Beyoğlu Belediye Başkanı yalanladı

CHP'li Canan Kaftancıoğlu, Fetihtepe'deki kentsel dönüşüm alanında  ikamet eden Saray teyzeye verilen sözlerin tutulmadığını iddia etti. Söz konusu iddia bizzat Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız tarafından yalanlandı: Daha dün yardımcım teyzenin evindeydi!

Gündem 30.09.2022, 22:19 30.09.2022, 22:41
Abone ol
Kaftancıoğlu'nun algı operasyonuna yanıt! Beyoğlu Belediye Başkanı yalanladı

CHP'li Canan Kaftancıoğlu, İstanbul'un Fetihtepe semtindeki kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin iddialarda bulundu. Çalışma alanında ikamet eden Saray isimli yaşlı kadına verilen sözlerin tutulmadığını iddia eden Kaftancıoğlu'na yanıt AK Parti Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız'dan geldi.

"ALGI YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ"

Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Kaftancıoğlu'nun iddialarını yalanladı. Başkan Yıldız, "Biz komşularımızla dayanışma içinde Fetihtepe'de kentsel dönüşümü başardıkça siz yalanlarınızla algı yapmaya çalışıyorsunuz." ifadelerini kullandı.
Paylaşımının devamında ise "Teyzemizin evine daha dün başkan yardımcımızı gönderdim, hem kendisiyle hem kedileriyle ilgili çalışmalara başladık. Teyzemiz de söylüyor..." dedi.

KEDİLERE BİLE HİZMET GÖTÜRÜLDÜ

Söz konusu iddialara kanıt olarak video ve fotoğraflar da paylaşan Beyoğlu Belediye Başkanı, "Birlikte dayanışmayla yürüdüğümüz komşularımızı sizin algı operasyonlarınıza emanet etmiyoruz, etmeyeceğiz. Bakın teyzemizi ziyaretimizin, teyzemizin kızının çektiği video ve kediler için yaptığımız çalışma." diyerek yapılan çalışmaların kanıtlarını sundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!