Yandex Metrica

Kadir İnanır'ın karısı kim? Kadir İnanır ile Jülide Kural evli mi?

Kadir İnanır'ın karısı kim? Kadir İnanır ile Jülide Kural evli mi?

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Kadir İnanır'dan bir kötü haber daha geldi. Usta oyuncunun bir kez dah rahatsızlanarak yoğun bakıma kaldırıldığı açıklandı. Kadir İnanır'ın hayat arkadaşı yaptığı açıklamada "Önemli yaşamsal risk barındıran herhangi bir sorun bulunmamaktadır." dedi. Kadir İnanır'ın hastaneye kaldırılmasının ardından Kadir İnanır'ın karısı kim? Kadir İnanır ile Jülide Kural evli mi? soruları sıkça sorulmaya başlandı.

Gündem

30.05.2024, 09:48

Yeşilçam'ın usta ismi Kadir İnanır son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunları ile gündeme geliyor. Beyin kanaması geçiren ve fizik tedavisi devam eden Kadir İnanır'ın bir kez daha rahatsızlanması üzerine yeniden hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Usta oyuncunun hayat arkadaşı Jülide Kural Kadir İnanır'ın sağlık durumuna dair son bilgileri paylaştı. Kural açıklamasında "Önemli yaşamsal risk barındıran herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Yeditepe Üniversite Hastanesinde Uğur Türe ve tüm sağlık çalışanlarının emeğiyle tedavi sürecine devam etmektedir." dedi. Kadir İnanır'ın hayatı ise vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kadir İnanır'ın karısı kim? Kadir İnanır ile Jülide Kural evli mi? soruları arama motorlarına sıkça sorulmaya başlandı.

Muğla depremi sonrası Naci Görür'den kritik uyarı: Uzun süredir hareketli Muğla depremi sonrası Naci Görür'den kritik uyarı: Uzun süredir hareketli Haberi Görüntüle

KADİR İNANIR EVLİ Mİ?

Kadir İnanır'ın evli olup olmadığı yıllardır magazin gündeminin konusu olmuştur. Kadir İnanır 205 yıl önce Jülide Kural ile bir projede tanıştı ve çiftin birlikteliği 25 yıldır devam ediyor. Kadir İnanır'ın evli olmadığı biliniyor. Kadir İnanır ile Jülide Kural'ın resmi nikahının olmadığı bilgisi internette yer alıyor. 

15 Temmuz bugün Balıkesir'de otobüsler bedava mı? Balıkesir'de toplu taşıma ücretsiz mi? 15 Temmuz bugün Balıkesir'de otobüsler bedava mı? Balıkesir'de toplu taşıma... Haberi Görüntüle

KADİR İNANIR İLE JÜLİDE KURAL EVLİ Mİ?

Kadir İnanır ve Jülide Kural 1999 yılında Bütün Çocuklarım adlı dizide tanıştı. Çift kısa sürede arkardaşlıklarını duygusal seviyeye çıkardı ve birlikte olmaya başladı. Birbirlerini hayat arkadaşı olarak gören Kadir İnanır ve Jülide Kural çiftinin resmi nikahının olmadığı biliniyor. Son zamanlarda sağlık sorunu yaşayan Kadir İnanır'ın en büyük destekçisi Jülide Kural oldu. 

Kadir İnanır bir röportajında hayat arkadaşı Jülide Kural için  “İnsanı etkileyen bir yapısı var. Müthiş ışıklı biri. Proje için bir araya gelmiştik. Jülide adımı duyduğunda ‘Aman Aman’ demiş, ben de ‘Eyvah karşıma bir feminist daha çıktı’ tepkisi vermiştim.” demişti. 

30 yaşından büyüklere öğrenci indirimi kalktı mı? İstanbulkart öğrenci indirimi 30 yaşında öğrenciler için bitti mi? 30 yaşından büyüklere öğrenci indirimi kalktı mı? İstanbulkart öğrenci indirimi... Haberi Görüntüle

JÜLİDE KURAL KİMDİR?

Jülide Kural 24 Mart 1965 yılında dünyaya geldi. Adana'da doğan Kural pek çok sinema ve dizi projesinde yer almıştır.

İlk, orta ve lise eğitiminden sonra 

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümlerinden mezun oldu.

Mezuniyetin ardından Almanya'ya taşındı ve bir süre Almanya'da yaşadı.

AST, Dostlar Tiyatrosu, Kent Oyuncuları ve Tiyatro Stüdyosu'nda oyunculuk yaptı.

Süper Baba dizisiyle milyonlarca kişi tarafından tanındı. 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading