Kadıköy Belediyesi hangi partide? Kadıköy Belediyesi Başkanı kim?

Kadıköy Belediyesi'nde rüşvet operasyonu düzenlendi. Kadıköy Belediyesi'nde rüşvet operasyonunda 224 kişi hakkında örgütlü olarak rüşvet almak, rüşvet vermek, rüşvete aracılık etmek ve resmi belgede sahtecilik suçları için gözaltı kararı verildi. Bu haber sonrasında vatandaşlar Kadıköy Belediyesi hangi partide diye merak etmeye başladı. Peki Kadıköy Belediyesi hangi partide? Kadıköy Belediyesi Başkanı kim?

Gündem 21.05.2022, 09:15 21.05.2022, 09:47
Abone ol
Kadıköy Belediyesi hangi partide? Kadıköy Belediyesi Başkanı kim?

Kadıköy Belediyesi hangi partide araması günün en çok arananları arasına girdi. Kadıköy Belediyesi'nde rüşvet operasyonu düzenlendi ve 224 kişi hakkında gözaltı kararı çıktı. Bu olay sonrasında vatandaşlar Kadıköy Belediyesi hangi partide diye araştırma yapıyor. Peki Kadıköy Belediyesi hangi partide? Kadıköy Belediyesi Başkanı kim?

KADIKÖY BELEDİYESİ HANGİ PARTİDE?

İstanbul ilçelerinden olan Kadıköy'ü, Cumhuriyet Halk Partisi yönetmektedir.

KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANI KİM?

Maltepe Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı'dır.

ŞERDİL DARA ODABAŞI KİMDİR?

Şerdil Dara Odabaşı, 12 Kasım 1973 ' te Siverek'te doğdu.

Şerdil Dara Odabaşı, üniversitelerde parti gençlik kollarının kurulamadığı dönemde, sosyal demokrat gençliği örgütlemek amacı ile kurulan Sosyal Demokrat Üniversiteliler Platformu'nun İstanbul Üniversitesi Temsilciliği'ni ve Genel Başkanlığı' nı yaptı.

Üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra 3D (Dayanışma, Demokrasi, Değişim) Hareketi olarak bilinen derneğin kuruluşunda bulunan Odabaşı, 1994 yerel seçimlerinden sonra Oğuz Kaan Salıcı' nın CHP İstanbul il başkanı seçildiği dönemde il başkan yardımcısı görevini yürüttü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!