Kabine toplantısı bugün mü? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak?

Kabine toplantısı bugün mü araması internette yapılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak olan Kabine toplantısı konuları vatandaşlar tarafından merak edildi. Peki Kabine toplantısı bugün mü? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak?

Gündem 09.05.2022, 10:28 09.05.2022, 10:30
Abone ol
Kabine toplantısı bugün mü? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak?

Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recek Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek. Belli aralıklarla yapılan Kabine toplantısı konuları internette en çok merak edilen konular arasına girdi. Peki Kabine toplantısı bugün mü? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak?

KABİNE TOPLANTISI BUGÜN MÜ?

Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün yapılacak. Beştepe' de yapılacak Kabine toplantısında ele alınacak konuların başında sığınmacılar olacak. Toplantı yapıldıktan sonra kararı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklayacak.

KABİNE TOPLANTISI SAAT KAÇTA YAPILACAK?

Kabine toplantısı bugün saat 15.00' te yapılacağı bekleniyor. 

TOPLANTI AÇIKLAMASI NE ZAMAN YAPILACAK?

Kabine toplantısında alınan kararların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından toplantı sonrasında açıklanması bekleniyor.

KABİNE TOPLANTISI KONULARI NE OLACAK?

Kabine toplantısı ana konularından birinin sığınmacılar ve göçmenler olması bekleniyor. Toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan' ın söylediği, 1 milyon Suriyelinin gönüllü geri dönüş projesi hakkında karar alınacağı düşünülüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!