Yandex Metrica

Jose Mourinho'nun eşi (karısı) kim? Mourinho'nun kızı ve oğlu ne iş yapıyor?

Jose Mourinho'nun eşi (karısı) kim? Mourinho'nun kızı ve oğlu ne iş yapıyor?

Fenerbahçe Portekizli dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho ile resmi sözleşmeyi imzaladı. Fenerbahçe'ye şampiyon olmak için geldiğini belirten Jose Mourinho'nun Türkiye'ye gelmesinde eşinin de büyük rol oynadığı belirtildi. Mourinho'nun ailesine büyük değer verdiği ve iş kararlarını ailesi ile danışarak aldığı biliniyor. Fenerbahçeli taraftarlar ise Jose Mourinho'nun eşi (karısı) kim? Mourinho'nun kızı ve oğlu kaç ne iş yapıyor, yaşında, adları ne? sorusuna yanıt arıyor.

Gündem

03.06.2024, 17:19

Fenerbahçe uzun süredir peşinde koştuğu dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho ile resmi sözleşmeye imza attı. Portekizli teknik adam Fenerbahçe'yi şampiyon yapmak için geldiğini açıkladı. Eşinin de Türkiye'ye transfer konusuna oldukça sıcak baktığı öğrenildi. Kendisini tam bir aile babası olarak tanımlayan Mourinho iş anlaşmalarında son sözü eşinin söylediğini belirtti. Mourinho'nun mutlu evliliğinden bir kızı ve 1 oğlu bulunuyor. Portekizli teknik adam çocuklarının adlarını vücuduna döğme yaptırdı.

İstanbul'un göbeğinde iki grup arasında silahlı çatışma: 3 yaralı İstanbul'un göbeğinde iki grup arasında silahlı çatışma: 3 yaralı Haberi Görüntüle

JOSE MOURİNHO'NUN EŞİ (KARISI) KİM ADI NE?

Jose Mourinho ile Matilde 'Tami' Faria henüz gençlik yaşlarında Portekiz'de tanıştı. Çift 1989'da dünya evine girdi. Yıllardır aynı yastığa baş koyan çiftin 2 çocukları dünyaya geldi. Jose Mourinho'nun eşi Matilde Angola doğumludur. Matilde 59 yaşındadır. Eşinin dünyanın en iyi teknik direktörü olması unvanını almasında eşi Matilde'nin de büyük payı olduğu belirtiliyor. Mourinho'nun eşinin onayını almadan iş anlaşması yapmadığı biliniyor. 

DMM'den Bakan Fidan'a ilişkin iddialara yanıt: 'Asılsız iddialara itibar edilmemeli' DMM'den Bakan Fidan'a ilişkin iddialara yanıt: 'Asılsız iddialara itibar edilmemeli' Haberi Görüntüle

MOURİNHO'NUN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Mourinho ailesini hayatının merkezi olarak tanımlayarak en önemli şeyin ailesi ve iyi bir baba olduğunu vurguluyor.  Matilde Tami ile evlenen Morinho'nun bu evlilikten 1 kızı ve 1 oğlu bulunuyor. 

İki ilde orman yangını: Havadan ve karadan müdahale başladı İki ilde orman yangını: Havadan ve karadan müdahale başladı Haberi Görüntüle

MOURİNHO'NUN ÇOCUKLARININ ADI NE?

Jose Mourinho'nun Matilde Tami ile evliliğinde 1996'da kızları dünyaya geldi. Kızlarının adı annesinin adı yani Matilde oldu. 2000 yılında ise oğulları dünyaya geldi. Oğlunun adı ise (José Mário dos Santos Mourinho Félix) Mourniho'nun adı ile aynı oldu.  Jose Mourinho'nun çocukları tüm bu şöhrete rağmen fazla kamera önünde görünmüyor.

3 çocuklu aileye 17 bin TL mi verilecek? Üç çocuğu olana asgari ücret kadar yardım mı yapılacak? 3 çocuklu aileye 17 bin TL mi verilecek? Üç çocuğu... Haberi Görüntüle

MOURİNHO'NUN KIZI VE OĞLU NE İŞ YAPIYOR?

28 yaşındaki Matilde, mücevher ve aksesuar ticareti yapıyor ve aynı zamanda tasarımcı.  Genç Matilde İngiliz Moda Konseyi üyesi bir marka olan kendi adını taşıyan mücevher mağazasının da sahibi. 

Jose Mourinho'nun oğlu Jose Jr. futbolcu olarak kariyerine devam ediyor. 2017'de kalecisi olduğu Fulham takımından ayrıldı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading