Yandex Metrica

Sitede Ara

İzmirliler Paris’te yaşayan PKK destekçisi Ayşen Uysal’a 1 yıl daha maaş ödeyecek

İzmirliler Paris’te yaşayan PKK destekçisi Ayşen Uysal’a 1 yıl daha maaş ödeyecek

Skandalların hiç bitmediği CHP'li belediyelerde son skandal İzmir Belediyesi'nden geldi. İzmir Belediyesi PKK'nın siyasi uzantısı HDP'yi desteklediğini açıkça belirten sözde akademisyene maaş bağladı.

Gündem

23.01.2024, 21:00

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile ortaklık kurmanın diyeti olarak CHP'li belediyeler terör sempatizanlarına para yağdırıyor. 

Son dakika: Malatya'da şiddetli deprem! Halk sokaklara fırladı Son dakika: Malatya'da şiddetli deprem! Halk sokaklara fırladı Haberi Görüntüle

PKK'LI SÖZDE PROF'A PARA YAĞIYOR

Geçtiğimiz aylarda İBB'de ortaya çıkan skandalın ardından CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin PKK'nın siyasi uzantısı HDP'yi desteklediğini açıkca dillendiren sözde akademisyene maaş bağladığı ortaya çıktı. Sözde barış bildirgesini imzaladığı için Dokuz Eylül Üniversitesi'ndeki görevinden KHK ile ihraç edilen Prof Ayşen Uysal'ın 2.5 yıldır İzmir Büyük Şehir Belediyesi'nden maaş aldığı ortaya çıktı.

Geceyi göktaşları aydınlattı! İstanbul'da göktaşı görüldü! Uzay Ajansı'ndan açıklama gecikmedi! Geceyi göktaşları aydınlattı! İstanbul'da göktaşı görüldü! Uzay Ajansı'ndan açıklama gecikmedi! Haberi Görüntüle

1 YIL DAHA MAAŞ ÖDEYECEK

Sözde akademisyen Prof Ayşen Uysal'a Grand Plaza şirketi üzerinden maaş ödeyen İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer, maaş ödemeye devam etmek için şirketteki görev süresini uzattı. İçişleri Bakanlığı'nca adli soruşturma izni verilen Tunç Soyer'in Ayşen Uysal'a 1 yıl daha maaş ödeyeceği ortaya çıktı. 

2024 yılının en büyük yangınlarından biri: Bodrum'da 100 hektarlık orman zarar gördü! 2024 yılının en büyük yangınlarından biri: Bodrum'da 100 hektarlık orman... Haberi Görüntüle

İTİRAZLAR REDDEDİLDİ

Cumhuriyet Savcılığı "Şikayet konusu yapılan haberlerde görünür gerçekliğe uygun olarak konuyla ilgisi olmayan aşırı ve abartılı, kişilik haklarını ihlal edici ifadelere yer verilmeyerek orantılılık ilkesinin korunduğu ve haberlerde geçen ifadelerin basın özgürlüğü bağlamında eleştiri sınırları içerisinde kaldığı sonucuna varıldığını" belirterek kamu adına kovuşturma yapılmasına yer olmadığı kararını verdi. Uysal ve avukatı Arif Ali Cangı'nın Sulh Ceza Hakimliği'ne yaptığı itiraz da reddedildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading