Yandex Metrica

Sitede Ara

İzmir'deki pis koku CHP'lileri de bıktırdı: Hamza Dağ'dan şehri temizlemesini istediler

İzmir'deki pis koku CHP'lileri de bıktırdı: Hamza Dağ'dan şehri temizlemesini istediler

Cumhur İttifakı'nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Bayraklı ilçesinde sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

Gündem

09.05.2024, 10:23

Bayraklı ilçesinde sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle Tepekule Kongre Sergi Merkezi'nde bir araya gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, ilçedeki 23 mahalleyi sık sık ziyaret ettiğini belirterek şunları kaydetti:

"İnsanların hayatına dokunmaya gayret ettik. Bizden bir talebi varsa çözüm üretmek için gayret sarf ettik. Siz bizi iyi biliyorsunuz. Biz de sizi iyi biliyoruz. Sadece sizin oyunuza talip değilim, etrafınızın da bu anlamda oyuna talibim. Sizden bu konuda da bir çalışma ve mücadele bekliyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İran Cumhurbaşkanı seçilen Mesud Pezeşkiyan'a tebrik telefonu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İran Cumhurbaşkanı seçilen Mesud Pezeşkiyan'a tebrik telefonu Haberi Görüntüle

"ŞEHRİ TEMİZLEYİN DEDİLER"

Sürekli olarak mesleki ya da hemşehri dernekleriyle iletişim içinde olduklarını söyleyen Dağ, başkan seçildikten sonra da bu iletişimi koparmayacaklarını belirtti.

Aynı binada bulunan diş hekimlerinden oluşan koroyu ziyaret ettiğini belirten Dağ, "Bize ideolojik olarak karşı olduklarını söylediler. 'Bizden ne istersiniz?' dediğimizde 'şehri temizleyin' dediler. Dedim ki vaat olmaz. Bunu yapacağız zaten. Yani birçok örnek de verdiler. 'Şurası şöyle, burası böyle, şurası şöyle'. Bunların hepsini çok kısa bir sürede zaten çözüme kavuşturacağız." şeklinde konuştu.

Emeklilere destek dönemi başladı: Bundan sonra çay 1 TL, kahve 5 TL olacak! Emeklilere destek dönemi başladı: Bundan sonra çay 1 TL, kahve... Haberi Görüntüle

TÜRK KIZILAY EGE BÖLGE KAN MERKEZİ'NE ZİYARET

Dağ, daha sonra Bornova ilçesinde bulunan Türk Kızılay Ege Bölge Kan Merkezi'ni ziyaret etti ve kan bağışında bulundu.

Dağ, kan aldırmaktan korktuğunu, Kovid-19 döneminde tedavi görürken kendisinden kan alındığını hatırlatarak şunları söyledi:

"Bir gün herkesin ihtiyacı olabilir. Kan dediğiniz hiçbir değerle ölçülemez mümkün olduğunda yapmaya çalışıyorum, bütün İzmirlileri kan vermeye davet ediyorum. En büyük gösterge benim. Kovid’e kadar kan vermedim. Kovid’de tedavi için kan almaları gerekti, 'bu kadar kolay mıydı' dedim, kan vermek ne için olursa olsun korkulacak bir şey yok. Eline ayağına bir iğne batabiliyor, hafif bir acı hissediyorsunuz, her gün kendisine insülin vurulanlar var, Allah yardımcıları olsun."

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading