banner2

İzmir Marşı'nı söyleyen CHP'liler arasında mutsuz olan ittifak seçmeninin yüzü hiç gülmedi!

Millet İttifakı'nın masasında en dikkat çeken parti olan Saadet Partisi seçmeninin CHP'liler ile birlikte yaptığı yürüyüşteki mutsuzluğu gözlerinden okunuyordu. Başörtüsünün yasaklanması için AYM'ye başvuran Kemal Kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanı yapmak için sokaklarda dolaşan Saadet Partili kadının mutsuzluğu yüzünden okunuyordu.

Gündem 27.05.2023, 13:49 27.05.2023, 15:21
Abone ol

28 Mayıs seçimi öncesi Millet İttifakı’nı oluşturan siyasi partilerin kadın kolları, Trabzon’da yürüyüş yaptı.  Yürüyüş sırasında CHP'li kadınlar ile yürüyen Saadet Partili kadının mutsuzluğu dikkat çekti. 

HEP BİR AĞIZDAN İZMİR MARŞI SÖYLEDİLER

Atapark mevkiinden başlayan yürüyüş Atatürk Alanı'nda son buldu. Yürüyüşte, sloganlar atan kadınlar hep bir ağızdan İzmir Marşı'nı söyledi. Ellerinde karanfillerle dolaşan kadınların arasındaki Saadet Partili kadın ise dikkat çekti.

YÜRÜYÜŞ BOYUNCA TEK BİR SLOGAN BİLE ATMADI 

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan cumhurbaşkanı yardımcılığı ve milletvekilleri almak için milli görüş kimliğini çıkararak 6'lı masaya katılan Saadet Partisi seçmeninin bu duruma zorla katlandığı  kadının yüzüne yansıdı.Yürüyüş boyunca hiçbir slogana katılmayan kadın, tek bir kelime dahi etmeden katıldığı yürüyüşü mutsuz olarak tamamladı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!