banner2

İYİ Parti'den istifa eden Vedat Yenerer parti yönetimine açtı ağzını yumdu gözünü!

İYİ Parti’den istifa eden partinin kurucularından Vedat Yenerer, parti yönetimine adeta ateş püskürdü. Yenerer, 'Şu andan itibaren İYİ Parti ile hiçbir bağım kalmamıştır' açıklamasını yaptı.

Gündem 17.01.2022, 12:47 17.01.2022, 13:59
Abone ol
İYİ Parti'den istifa eden Vedat Yenerer parti yönetimine açtı ağzını yumdu gözünü!

İYİ Parti kurucularından Vedat Yenerer, partisinden istifa ettiğini duyurdu. Yenerer sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalardan bulundu.

KENDİSİNE HİÇBİR AÇIKLAMA YAPILMADAN GÖREVİNE SON VERİLDİ

Yenerer açıklamasında partideki görevine kendisine hiçbir açıklama yapmadan son verildiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Art arda görevlerime son verilmesi ve parti tarafından bunun tebliğ edilmemiş olması normal değil, açık bir tavırdır. Varsın olsun, ben doğruları söylemekten vazgeçmeyeceğim. “Kirli” siyaset yapanların olduğu bir ortamda temiz kaldığım için kendimle gurur duyuyorum. Son olarak, İYİ Parti’de umutla kalmış, sahada çalışan çok değerli vatanseverlere ve Türk milliyetçilerini saygıyla selamlıyorum. Sosyal medyada beni takip eden İYİ Parti'li arkadaşlarımın sayfamdan ayrılmalarına hoşgörüyle bakacağım.''

'KİM HAKLI KİM HAKSIZ MİLLET KARAR VERSİN'

İYİ Parti ile artık bir bağı kalamdığını ifade eden Yenerer şunları söyledi:

''Bana söyleyecek sözü olanlar sosyal medya sayfalarından yazmasın. Kendilerini ekranlara davet ediyorum. Kim haklı kim haksız millet karar versin. Vatanım ve milletim için çalışmaya kaldığım yerden devam edeceğime hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Çünkü ben, Mavi Gözlü Bozkurdumuz, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk milletinin ölene kadar askeriyim. Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

 

MÜCADELE EDEREK KURDUĞUMUZ PARTİ MERAL AKŞENER FAN CLUB'A DÖNDÜ

Zaman içierisinde üstün eğitim ve liyakat sahibi Türk milliyetçilerinin parti içinde bir önem teşkil etmediğini gördüğünü söyleyen Yenerer sözlerine şöyle devam etti;

“Maalesef ki bunların yerine asla benim dava arkadaşım olamayacak bana göre basiretsiz, liyakatsız ve vasıfsız biatçılar getirildi. Atatürk düşmanlarının, etnik bölücülerin ‘Apo’ya ev hapsi olsun’ ya da ‘Ege’de Yunan işgali yoktur, hepsi Yunan adası’ diyen tescilli işbirlikçilerin, tekrar tekrar üst düzey görevlere getirildiğini içim acıyarak gördüm ve yaşadım. Bana göre il il dolaşıp, mücadele ederek kurduğumuz partimiz zaman içinde Meral Akşener Fun Club’a dönmüş durumdadır.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!