banner2

İşte Şebnem'in izlediği esrarkeş terörist: Uyuşturucu etkisiyle sürekli gülüyor

Zap bölgesinden sonsuza dek silinmek üzere olan PKK, 'kimyasal silah' propagandasına hız verdi. Mağarada aldığı uyuşturucunun etkisiyle istemsizce gülen bir teröristin görüntüsünü izleyip Türk askerini suçlayan Tabipler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı, 85 milyon vatandaşın aklıyla alay etti.

Gündem 20.10.2022, 11:36
Abone ol

Tarihinin en ağır darbelerini yemekte olan terör örgütü PKK 'yasak silah' propagandasına hız verdi. PKK ve destekçileri Türkiye'yi kimyasal silah kullanmakla suçluyor. 

Hakkari'de Çukurca-Derecik hattının Irak tarafında bulunan Zap kampı, Pençe-Kilit operasyonları kapsamında PKK'dan temizleniyor. Kandil'in bir zamanlar 'girilemez' dediği her noktada şimdi Türk askerinin postal izleri var. 

Zap bölgesinde bulunan mağaraların tek tek imha edildiği süpürme harekâtı hem Kandil'e hem de teröristlerin yurttaki destekçilerine dert oldu. 

Mersin'de polis evine yönelik terör saldırısını yarım ağız kınadıktan sonra Kandil tarafından 'münafık' ilan edilen HDP'li Selahattin Demirtaş, fabrika ayarlarına çabuk döndü ve PKK'nın kimyasal yalanını yaymayı kendine görev edindi. 

Demirtaş'ın ardında sıralanmış ABD-Avrupa destekli fondaş basın ise Kobani olaylarının eli kanlı azmettiricisinin iddialarını manşetlere taşıdı ve Türkiye'de Türk askerini katliamcılıkla suçladı. 

Demirtaş ve korosunun kendilerine verilen ilk görevi tamamlamasının ardından bayrağı Türk Tabipler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı aldı. Fincancı, Demirtaş'ın da bahsettiği birtakım görüntüleri izlediğini belirterek PKK'lıların durumunun kimyasal zehirlenme semptomları taşıdığını iddia etti. 

Oysa Fincancı'nın 'izledim' dediği görüntüler terör örgütüne bağlı internet sitelerinde yayınlanan ve bir PKK'lıyı kusarken, öbürünü ise uyuşturucu etkisiyle gülerken gösteren mağara vidyosundan başka bir şey değildi. 

Ne zaman çekildiği belli olmayan görüntülerde 'Helbest' kod adlı PKK'lı bir kadının, aldığı uyuşturucunun etkisiyle istemsiz bir halde güldüğü görülüyor. TTB Başkanı Fincancı, teröristin gülüşünü Türk ordusunun kimyasal silah kullanmasına bağlayıverdi. Fincancı, görüntüde yer alan başka bir teröristin kusmasından da Mehmetçiği sorumlu tuttu.

Gıda zehirlenmesi ya da mide üşütmesi yaşayan her insanın istifra edebileceği gerçeğine değinmeyen terör destekçileri, örgütün kullandığı mağaraların birinde çekilen görüntüler üzerinden aşağılık bir iftira kampanyasına sarıldı. Sosyal medyada pek çok vatandaş ise şu soruyu soruyor:

"Mehmetçik söylendiği gibi kimyasal silah kullandıysa o teröristler bulundukları yerden kurtarılıp başka bir noktaya nasıl getirildi ve nasıl hayatta kaldı?"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!