banner2

İstanbullular dikkat! Şampiyonlar Ligi finali için bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul'da cumartesi günü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Manchester City ile Inter arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi finali ve beraberinde düzenlenecek etkinlikler nedeniyle 7-11 Haziran'da bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Gündem 07.06.2023, 12:53 07.06.2023, 14:39
Abone ol
İstanbullular dikkat! Şampiyonlar Ligi finali için bazı yollar trafiğe kapatılacak

UEFA Şampiyonlar Ligi finali İngiltere temsilcisi Manchester City ile İtalya ekibi Inter arasında 10 Haziran Cumartesi günü İstanbul'da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

İstanbul'da oynanacak final öncesi İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, teyakkuza geçti. Şampiyonlar Ligi finali için bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Şampiyonlar Ligi final müsabakası etkinlikleri kapsamında Fatih ve Şişli'de trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.

FATİH VE ŞİŞİLİ TARFİĞE KAPATILACAK

Bu kapsamda Fatih'te, 7 Haziran saat 08.00'den 11 Haziran saat 23.00'e kadar Şehit Vefa Karakurdu üst geçidi, Yenikapı İDO İskelesi ile Yenikapı miting alanı arası yan yol, Sahil kuzey yan yol Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi ayrımları ile Sahil güney yan yol Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi ayrımları trafiğe kapatılacak.

ALTERNATİF YOLLAR NERESİ?

Bu yollara alternatif olarak sahildeki Kennedy Caddesi kullanılabilecek. Şişli'de Taşkışla Caddesi 10 Haziran saat 07.00'den etkinlik bitimine kadar trafiğe kapalı olacak. Taşkışla Caddesi'ne alternatif olarak Bedri Karafakioğlu, Cumhuriyet, Valikonağı, İnönü, Maçka ve Süleyman Seba caddeleri kullanılabilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!