banner2

İstanbullu'nun bitmeyen çilesi! CHP'li İBB yönetimi yürüyen merdiveni tamir etmekten aciz!

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı metrolarda, yürüyen merdivenlerde meydana gelen arızalar İstanbullu vatandaşın çilesi haline geldi. Tamirattan umudunu kesen İstanbullular kapatılan arızalı merdivenleri yürüyerek aşıyor.

Gündem 08.06.2023, 17:14 09.06.2023, 12:29
Abone ol
İstanbullu'nun bitmeyen çilesi! CHP'li İBB yönetimi yürüyen merdiveni tamir etmekten aciz!

İstanbul Büyükşehir Belediyesine (İBB) bağlı metro, tramvay ve metrobüs gibi bazı toplu taşıma duraklarındaki yürüyen merdivenlerle asansörlerin arızalı İstanbul'da toplu taşıma kullanan vatandaşları bezdirdi. İBB metroların yürüyen merdivenlerinde yaşanan arızaları bir türlü tamir edilmiyor.

VATANDAŞLAR HİZMET ALAMIYOR 

Kent genelindeki bazı metro, tramvay ve metrobüs gibi toplu taşıma istasyonlarındaki bazı yürüyen merdiven ve asansörler, arıza nedeniyle vatandaşlara hizmet veremiyor. Bu asansörlerle yürüyen merdivenleri kullanmak zorunda kalan yaşlı, hasta veya çocuklu yolcular ise duruma tepki göstererek yetkililerin bu soruna artık çözüm bulmasını istiyor. 

HİZMET YERİNE PR YAPILIYOR 

Defalarca ulaşımı kolaylaştırma ve rahatlatma sözü veren İBB yönetimi vaadini de rafa kaldırdı. İstanbul'da trafik daha zorlu bir hal alırken toplu taşıma sistemi de çöktü. Hizmet yerine PR yapılan İstanbul'da İstanbullular mağdur oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!