banner2

İstanbulkart’ı olanlar yaşadı: Nakit iade olacak! PD1 hatlı otobüste 2 geçiş bedava

İstanbul'da sıkça kullanılan İstanbulkart ile ilgili heyecan verici bir kampanya duyuruldu! İstanbulkart sahipleri için hazırlanan bu kampanya, nakit iade fırsatı sunuyor ve katılım koşulları ile detayları net bir şekilde açıklandı.

Gündem 04.09.2023, 10:41 04.09.2023, 10:44
Abone ol
İstanbulkart’ı olanlar yaşadı: Nakit iade olacak! PD1 hatlı otobüste 2 geçiş bedava

İstanbulkart kampanyası, İSPARK park alanlarında aracını park eden ve ödemeyi İstanbulkart ile yapan vatandaşlar için geçerli. Bu kampanyaya katılanlar, aynı gün içinde PD1 hatlı otobüslerde 2 geçişe kadar nakit iade kazanma şansına sahipler. Kampanyanın son tarihi yıl sonuna kadar uzatıldı.

İSTANBULKART KAMPANYA DETAYLARI

 1. Kampanya yalnızca Yenikapı Spor ve Kültür Merkezi İSPARK otoparkında ve PD1 otobüs hattı kullanımlarında geçerli olacaktır.
 2. Ulaşım ödemesinin abonmanla veya ücretsiz olarak yapılması durumunda ödül kazanma şartı geçerli olmayacaktır.
 3. Kampanyadan yararlanan kullanıcıların nakit iadeleri, İSPARK ödemelerinden hemen sonra en geç 2 saat içerisinde kullanılan İstanbulkartlarına yüklenecektir.
 4. Sistemsel gecikmeler nedeniyle TL yüklemelerinde yaşanabilecek herhangi bir sorunda, BELBİM AŞ, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorunları en kısa sürede giderme taahhüdünde bulunmaktadır.
 5. Her kullanıcı, kampanya dahilinde aynı gün maksimum 2 ulaşım geçişi için ödüllendirilebilecektir. Eğer geçerli İSPARK noktasında ödeme öncesinde 1 otobüs geçişi gerçekleşmişse, sadece 1 otobüs geçişi için ödül verilecektir.
 6. Ödüllendirme işlemi için İSPARK ödemesi ile İETT geçişlerinin aynı takvim günü içinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 7. Ödüllendirme için İSPARK ödemesi ve İETT geçişlerinin aynı TC kimlik numarasına bağlı İstanbulkart veya İstanbulkartlar ile yapılması gerekmektedir.
 8. Eğer kullanıcı otobüs ödemesini dijital İstanbulkart ile yapmışsa, ödül tutarı dijital İstanbulkart'a yüklenecektir. Fiziksel İstanbulkart ile ödeme yapıldığında ise ödül tutarı kart üzerine talimatla yüklenecektir. Bu talimatla yüklenen ödül TL, İstanbulkart Mobil uygulaması üzerinden NFC ile, yükleme noktalarında veya otobüs duraklarında bulunan talimat yükleme noktalarında ve otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak kullanılabilir.
 9. Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 10. Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle İstanbulkart'ın kişiselleştirilmiş olması ve açık rıza tercihlerinin açık olması gerekmektedir.
 11. Kişiselleştirme işlemini ve açık rıza tercihlerini düzenlemeyi daha kolay hale getirmek için İstanbulkart Mobil uygulamasını bit.ly/istanbulkart_mobil adresinden indirebilirsiniz.
 12. Açık rıza tercihleri, profil sayfasından düzenlenebilir.
 13. Ödül bilgilendirmeleri İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimleri veya SMS yoluyla iletilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!