Yandex Metrica

İstanbul'da köşe kapmaca! Kaçak Boğa mezarlığa daldı: 2 kişi yaralandı!

İstanbul'da köşe kapmaca! Kaçak Boğa mezarlığa daldı: 2 kişi yaralandı!

İstanbul Beyoğlu'nda kızgın boğa ile sahibi arasında köşe kapmaca oynandı. Mezarlığa giren boğa iki kişiyi yararlarken Kurban Bayramı için mezarlık ziyareti yapanlar, anonsla dışarı çıkarıldı. Ekiplerin müdahalesiyle yakalanan boğa, sahibine teslim edildi.

Gündem

16.06.2024, 13:14

Bayramın birinci gününde kesim için alana götürülmek istenen kurbanlık boğa sahibinin elinden kaçtı. Dakikalarca kovalanan kurbanlık en sonunda Kulaksız Mezarlığı’na daldı.

Mezarlıkta bulunan çiçek satıcısı ve mendil satan bir çocuğu yaralyan boğa ardından mezazrın üstüne çıktı. Sahibinin ihbarı üzerine olay yerine belediye ekibi sevk edildi.

Sıcaklıklar arttıkça artıyor! Meteorolojiden 10 il için sarı kodlu uyarı: İşte 16 Temmuz hava durumu raporu... Sıcaklıklar arttıkça artıyor! Meteorolojiden 10 il için sarı kodlu uyarı:... Haberi Görüntüle

BELEDİYE EKİPLERİ DEVREYE GİRDİ

İki kişinin yaralanması nedeniyle de gelen sağlık ekipleri, yaralıları ambulansla çevredeki hastaneye kaldırarak tedavi altına aldı. Polis ekipleri, belediye ekibi ve vatandaşlar ise kızgın boğayı zapt etmeye çalıştı. Ancak boğa bir türlü etkisiz hale getirilemeyince devreye belediye ekibi girdi.

Belediye ekipleri kızgın boğaya uyuşturucu iğne fırlattı fakat kurbanlık kaçmaya devam etti. Birkaç iğne daha atılması sonrasında boğa olduğu yere yığılınca ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Boğa ardından sahibine teslim edildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading