Yandex Metrica

Sitede Ara

İstanbul'da hava ne zaman serinleyecek? İstanbul'da sıcaklar ne zaman gidecek?

İstanbul'da hava ne zaman serinleyecek? İstanbul'da sıcaklar ne zaman gidecek?

İstanbul'da yaşayanlar henüz daha Haziran ayının başlarında aşırı sıcaklarla mücadele etmeye başladı. Sıcaklıklar 12 Haziran'da 37 dereceye kadar çıkarken uzmanlardan yaşlılara ve kronik rahatsızlığı olanlara "dikkatli olun" uyarısı geldi. Güneş çarpması vakalarının da yaşandığı İstanbul'da serin havalar için tarih verildi. Peki İstanbul'da hava ne zaman serinleyecek? İstanbul'da sıcaklar ne zaman gidecek?

Gündem

13.06.2024, 11:20

İstanbul Haziran ayının başlarından itibaren kavurucu sıcaklarla mücadele ediyor. 35 dereceye kadar çıkan sıcaklıklar nedeniyle zor anlar yaşanırken sıcak hava dalgasının İstanbul'u önümüzdeki günlerde terk etmesi bekleniyor. İstanbul'da hava ne zaman serinleyecek? İstanbul'da sıcaklar ne zaman gidecek? soruları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Comanchero’dan Sneijder çıktı: Kara para operasyonda 'gizli ortak' detayı Comanchero’dan Sneijder çıktı: Kara para operasyonda 'gizli ortak' detayı Haberi Görüntüle

İSTANBUL'DA HAVA NE ZAMAN SERİNLEYECEK?

İstanbul'da kavurucu hava sıcaklıkları devam ederken serinleten açıklama geldi. İstanbul'da 15 Haziran Cumartesi günü hava sıcaklıklarının 8 derece birden düşmesi bekleniyor. 14 Haziran Cuma akşamı kent genelinde sağanak yağış bekleniyor. Sel ve su baskınları için dikkatli olunmalı. 15 Haziran Cumartesi günü İstanbul ve bölge illerde sağanak yağmur beklentisi de var. Sel ve su baskınlarına karşı vatandaşlar hazırlıklı olmalı. 15 Haziran'da güncel hava durumuna bakarak plan yapılması öneriliyor. 

Türkiye-Hollanda'yı yenerse hangi takımla oynayacak? Türkiye'nin yarı finalde rakibi kim olacak? Türkiye-Hollanda'yı yenerse hangi takımla oynayacak? Türkiye'nin yarı finalde rakibi kim... Haberi Görüntüle

15 HAZİRAN CUMARTESİ SAĞANAK YAĞMUR BEKLENTİSİ

15 Haziran Cumartesi günü İstanbul'da sağanak yağmur beklentisi hakim. İstanbul'da Cumartesi plan yapanlar sağanak yağmuru dikkate almalı. 15 Haziran'da sel ve su baskını riskine karşı da vatandaşların hazırlıklı olması öneriliyor. 

Son dakika: Sokak hayvanları düzenlemesi Meclis'te Son dakika: Sokak hayvanları düzenlemesi Meclis'te Haberi Görüntüle

İSTANBUL 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

Meteoroloji'nin internet sitesinden alınan 5 günlük İstanbul hava durumu tahmini şu şekilde;

İstanbul 5 günlük hava durumu.JPG

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading