Yandex Metrica

Sitede Ara

İstanbul yanıp kavrulacak! Cezayir'den daha da sıcak hava dalgası geliyor: Bakın kaç derece olacak

İstanbul yanıp kavrulacak! Cezayir'den daha da sıcak hava dalgası geliyor: Bakın kaç derece olacak

Önümüzdeki hafta salı günü Cezayir'den yüksek seyreden sıcaklıkların daha da sıcağı geliyor. İstanbul'da sıcaklık 40 dereceye Ege Bölgesi'nde ise 45 dereceye çıkacak. Mega kent İstanbul'da poyraz sert esecek.

Gündem

07.06.2024, 13:07

Yurt genelinde hava sıcaklıkları etkisini iyice göstermeye başladı. Bunlatan sıcaklar, vatandaşları zor durumda bırakırken öğle saatlerinden sonra yerel sağanak ihtimali var. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor, ülkemiz genelinde mevsim normallerinin 3 ila 10 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Karadeniz'de deprem! O ilimiz şiddetli bir şekilde sallandı! Vatandaşlar sokağa fırladı Karadeniz'de deprem! O ilimiz şiddetli bir şekilde sallandı! Vatandaşlar sokağa... Haberi Görüntüle

SAĞANAK UYARISI

Yapılan son değerlendirmelere göre öğle saatlerinden sonra İç Ege'nin doğusu ve İç Anadolu'nun kuzeybatısında beklenen gök gürültülü sağanak yağışların yerel kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Kremlin'den Türkiye'nin teklifine cevap: 'Bu konuda Fidan'a katılıyoruz' Kremlin'den Türkiye'nin teklifine cevap: 'Bu konuda Fidan'a katılıyoruz' Haberi Görüntüle

ÖĞLE SAATLERİNDEN SONRA SAĞANAK

Öğle saatlerinden sonra yerel sağanak ihtimali var. Edirne, Kırklareli, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar, Eskişehir, Çankırı, Sivas, Bolu, Karabük, Kastamonu, Çorum, başkent Ankara’nın kuzey ve batı çevreleri, Konya’nın batı kesimleri, Çanakkale’nin güneyi, Balıkesir’in batısı, Bursa’nın doğusu, Antalya’nın kuzeybatı ilçeleri, Rize’nin iç kesimleri ve Erzurum’un kuzeyinde kısa süreli sağanaklar görülecek.

Bakan Yerlikaya açıkladı: Bir haftada 2  milyon 408 bin 77 araç denetlendi Bakan Yerlikaya açıkladı: Bir haftada 2 milyon 408 bin 77... Haberi Görüntüle

CEZAYİR'DEN DAHA DA SICAK HAVA GELİYOR

NTV'nin aktardığı bilgiye göre; hafta sonu sıcaklıklarda bölge bölge 4-6 derece arasında düşüş gerçekleşecek. Önümüzdeki hafta salı günü Cezayir'den yüksek seyreden sıcaklıkların daha da sıcağı geliyor. İstanbul'da sıcaklık 40 dereceye Ege Bölgesi'nde ise 45 dereceye çıkacak. Mega kent İstanbul'da poyraz sert esecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading