banner2

İstanbul'un makus talihi! Mecidiyeköy-Mahmutbey hattı 3 saat boyuca durdu: Yolcular mağdur oldu

İstanbul'un makus talihi haline gelen ulaşım konusu vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor. Bu defa adres Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı oldu. Hatta oluşan teknik arıza nedeniyle seferler Nurtepe İstasyonu'ndan aktarmalı olarak yapılırken vatandaşlar 3 saat boyunca arızanın giderilmesini bekledi.

Gündem 29.12.2022, 01:21 29.12.2022, 01:22
Abone ol

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun liyakatsiz yöntim anlayışıyla heba olan İstanbul'dan her geçen gün kaza ve arıza haberleri gelmeye devam ediyor. Bu kez adres Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı oldu.

TEKNİK BİR ARIZA NEDENİYLE...

Vatandaşlar metro hattında yaşanan arıza nedeniyle mağdur olurken Metro İstanbul'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ''M7 Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattımızda teknik bir arıza nedeniyle seferlerimiz Nurtepe istasyonundan aktarmalı olarak yapılmaktadır" ifadeleri kullanıldı.

SEFERLER GECİKMELİ OLARAK YAPILDI

Aktarmanın gerçekleştirildiği istasyonda yolcu yoğunluğu yaşanırken güvenlik görevlileri, metroya gelen yolculara seferlerin gecikmeli yapıldığı bilgisini verdi. 

ARIZA 3 SAATTE GİDERİLDİ

Bunun üzerine bazı yolcuların otobüs duraklarına yöneldiği görüldü. Arızayı giderme çalışmaları yaklaşık 3 saatte tamamlandı. İstasyon görevlileri arızanın raylarda yaşanan bir sıkıntı nedeniyle meydana geldiğini, çalışmayla sorunun giderildiğini ve seferlerin normale döndüğünü duyurdu. 

Metro İstanbul'un sosyal medya hesabından "M7 Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattımızda seferlerimiz normale dönmüştür" açıklaması yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!