banner2

İstanbul'da yarın okullar tatil oldu mu? Yarın İstanbul'da okullar açık mı?

İstanbul'da peş peşe valilik ve Meteoroloji uyarının gelmesinin ardından vatandaşlar 6 Ocak 2023 yarın İstanbul'da okullar tatil mi? İstanbul'da okullar yarın tatil oldu mu? Şeklindeki soruları araştırmaya başladı. Peki, İstanbul'da okullar yarın kapalı mı? İşte yanıtı...

Gündem 05.02.2023, 17:45 05.02.2023, 21:28
Abone ol
İstanbul'da yarın okullar tatil oldu mu? Yarın İstanbul'da okullar açık mı?

Vatandaşlar, yoğun olarak okullar yarın tatil mi, İstanbul'da okullar yarın kapalı mı olacak? Şeklindeki soruları arama motorları üzerinden sorguluyor. Peki, İstanbul'da okullar tatil oldu mu? 

İSTANBUL'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Günün cevabı en çok merak edilen sorularından biri "İstanbul'da okullar yarın tatil mi?" sorusu oldu. Bugün, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak saat 5'ten sonra zorunlu durumlar dışında vatandaşın evlerinden çıkmaması gerektiğini aktardı. Yerlikaya ayrıca saat 18.00'dan itibaren motosiklet ve scooter kullanımının yasak olacağını ifade etti.

İstanbul'da okullar yarın açık mı, kapalı mı sorusunun cevabı akşam saatlerinde belli oldu. İstanbul Valiliği 6 Şubat Pazartesi günü okulların tatil edildiğini duyurdu. 

İstanbul Valiliği, kötü hava koşulları nedeniyle yarın eğitim ve öğretime 1 gün ara verildiğini bildirdi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: Kıymetli Hemşehrilerim Sevgili Öğrenciler, 20.00’de Meteoroloji Bölge Müdürlüğümüzün paylaştığı verilere göre, ilimizde beklenen kötü hava koşulları nedeniyle Temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızdaki eğitime 6 Şubat Pazartesi günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!