Yandex Metrica

Sitede Ara

İsrail soykırımına kılıf uydurmuştu! Azra Kohen'in üstü çizildi

İsrail soykırımına kılıf uydurmuştu! Azra Kohen'in üstü çizildi

İsrail'in soykırımına kılıf uyduran ve takipçisine verdiği yanıtla rengini belli eden Azra Kohen'e tepkiler devam ederken iki yayınevi ünlü yazarın kitaplarını satıştan kaldırma kararı aldı.

Gündem

30.05.2024, 18:43

ABD başta olmak üzere birçok ülkenin desteğini arkasına alarak dünyada eşi benzeri görülmemiş bir soykırıma imza atan İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları acımasızca devam ediyor.

Hedef gözetmeksizin her yeri bombalayan çocuk, kadın, yaşlı demeden herkesi öldüren İsrail güçleri, şu ana kadar 36 bini aşkın masum Filistinliyi katletti. 8 aydan bu yana Gazze'yi bombalayan İsrail ordusu, 79 binden fazla kişiyi de yaraladı.

Bakan Uraloğlu açıkladı: 353 binden fazla emekli, indirimden yararlandı! Bakan Uraloğlu açıkladı: 353 binden fazla emekli, indirimden yararlandı! Haberi Görüntüle

ÇADIR KAMP VURULDU 200 KİŞİ ŞEHİT OLDU

Yerinden edilmiş 1,5 milyon insanın yaşadığı Refah kentine geniş kapsamlı operasyon hazırlığı içerisinde olan İsrail, dünya kamuoyunun ateşkes çağırlarına kulağını tıkarken bebek katili Netanyahu'nun acımasız ve zorba ordusu geçtiğimiz günlerde çadır kenti vurdu. 8 roketin kullanıldığı saldırıda masum insanlar diri diri yanarken toplamda 200 kişi hayatını kaybetti.

Teröristlere pençe vuruldu kilit kapanıyor!  Milli Savunma Bakanı tarihi ilk kez açıkladı: Operasyonlar ne zaman bitecek? Teröristlere pençe vuruldu kilit kapanıyor! Milli Savunma Bakanı tarihi ilk... Haberi Görüntüle

"ÇOCUKLARINI BOMBALARIN ATILACAĞI YERLERE BİLEREK GÖTÜRÜYORLAR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere birçok dünya lideri Refah katlimanı kınarken yazar Azra Kohen'in yaptığı paylaşım dikkat çekti. Azra Kohen, eşi benzeri görülmemiş bir soykırıma imza atan İsrail'in saldırısı sonrası Refah konusunda paylaşım yapmamasını eleştiren bir takipçisine verdiği cevap tepki topladı. Filistinlilerin çocuklarını, ''3 saat önceden uyarılar yapılmasına rağmen bombaların atılacağı yerlere bilerek götürdüğünü'' belirten Azra Kohen, "Yavrusunu korumayan yem eden hiçbir kimse yaşamı hak etmiyor" dedi.

Bu hafta halka arz var mı? 11 Temmuz SPK Bülteni halka arz yapılacak mı? Bu hafta halka arz var mı? 11 Temmuz SPK Bülteni... Haberi Görüntüle

KİTAPLARI SATIŞTAN KALDIRILDI

Fi, Çi, Pi, Aeden ve Gör Beni isimli kitapların yazarı Azra Kohen'in İsrail'in saldırılarına verdiği tepki sosyal medyada infiale yol açarken kullanıcılar ünlü yazarı topa tuttu. Kohen’e tepkiler sürerken popüler online kitap alışveriş plaformu ''Kitapyurdu'' ve ''Everst Yayınevi'' Azra Kohen’in kitaplarını satıştan kaldırma kararı aldı.


Habere Tepki Ver

20

1

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading