banner2

İslam Memiş’ten borsa tahmini: Borsada parası olanlar o tarihte parasını ikiye katlayacak! Hafta sonuna kadar parasını borsada tutarsanız…

Pazartesi günü piyasaların nasıl açılacağı konusunda Altın ve Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten dikkat çeken bir yorum geldi. Memiş, sosyal medya üzerinden ilk değerlendirmesini yaptı. Bir sonraki tweetinde ise döviz borcu olanlar, dövizle ticaret yapanlar, düğün yapacaklar ve altın borcu olanların fırsatları değerlendirebileceğinin açıklamasını yaptı.

Gündem 01.06.2023, 14:59 20.06.2023, 18:19
Abone ol
İslam Memiş’ten borsa tahmini:  Borsada parası olanlar o tarihte parasını ikiye katlayacak! Hafta sonuna kadar parasını borsada tutarsanız…

28 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilen seçimin sonuçları resmi olmayan verilere göre açıklanmış ve Recep Tayyip Erdoğan'ın oyların yüzde 52'den fazlasını alarak 13. Cumhurbaşkanı oldu. İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak ilk açıklamayı yapmış ve sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

"İHRACAT VE İSTİHADAM ARTACAK"

Avdagiç, seçim sonuçlarının ülkeye ve millete hayırlı olmasını dileyerek, 2023'ün özel bir yıl olduğunu ve yapacak çok işleri olduğunu ifade etmiştir. Yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'ne büyük işler düştüğünü belirten Avdagiç, Türk özel sektörü olarak üretim, ihracat ve istihdamın artacağı günleri birlikte kuracaklarını vurgulamıştır. Ayrıca, teveccühle yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik etmiş ve birlik ve beraberlik içinde 21. yüzyıl yürüyüşünün devam etmesi gerektiğini ifade etmiştir.

"BORCU OLANLAR FIRSATLARI DEĞERLENDİREBİLİR"

Pazartesi günü piyasaların nasıl açılacağıyla ilgili olarak ise Altın ve Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten bir açıklama gelmiştir. Memiş, sosyal medya üzerinden ilk değerlendirmesini yaptı. Bir sonraki tweetinde ise döviz borcu olanlar, dövizle ticaret yapanlar, düğün yapacaklar ve altın borcu olanların fırsatları değerlendirebileceğini vurgulamıştır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!