banner2

İş yapmayan CHP'li belediye başkanları yine bildiri yayınladı!

CHP'nin iş yapmayan ama sürekli bildiri yayınlayan 10 büyükşehir belediye başkanı bu defa Ordu'da biraraya geldi. Esnaf ziyareti yapan Belediye başkanları sonrasında basına kapalı görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından her zamanki ritüellerini gerçekleştirerek bildiri yayınladılar.

Gündem 01.10.2022, 18:37 01.10.2022, 18:37
Abone ol
İş yapmayan CHP'li belediye başkanları yine bildiri yayınladı!

CHP'nin 10 Büyükşehir Belediye Başkanı hizmet etmek yerine bildiri yayınlayıp liyakatsizliklerinin ve beceriksizliklerinin faturasını iktidara atma derdinde...

11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN 'SALDIRI' TİYATROSU

Bu kapsamda CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP'li 10 büyükşehir belediye başkanı buluşmasının ortak bildirisini açıkladı. 

Toplantıda, sorunları kapsamlı şekilde değerlendirdiklerini dile getiren Torun, şu ifadeleri kullandı:

İktidarı bir kez daha uyarıyoruz, bir belediye başkanımıza yapılan saldırı tüm belediye başkanlarımıza yapılmıştır. Önümüzdeki süreçte bu baskıların artacağını biliyor ve milletimize söz veriyoruz, bu baskılara karşı tüm demokratik ve hukuki haklarımızı kullanmaktan geri asla ve asla durmayacağız. Seçilmiş belediye başkanlarımıza yönelik baskılar aramızdaki dayanışmayı da azmimizi de artırmaktadır. Bu baskılar gitmekte olan bir iktidarın son çırpınışlarıdır. Milletimiz müsterih olsun, biz tüm engelleri halkımızla birlikte aşmaya ve hizmet etmeye kararlılıkla devam edeceğiz.

KİMLER KATILDI?

Toplantıya, Torun'un yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!