Yandex Metrica

İpek Akgül kimdir? Korkunç cinayette şok eden iddia!

İpek Akgül kimdir? Korkunç cinayette şok eden iddia!

Adana'da işkence gördükten sonra öldürülen 18 yaşındaki  İpek Akgül'ün öldürülmesi olayıyla ilgili soruşturma sürerken katillerin kim olduğu da belli oldu. Katil zanlıları arasında olan Y.B ifadesinde "Kızı öldürmemi istediler. Bana cezaevinde bakacaklarını söylediler" dedi. Ekiplerin yoğun çalışması sonucu A. A. ile M. G.'nün husumetli olduğu E.A.'yı öldürmek istediği için tetikçi olarak İpek'i tuttukları iddia edildi. İddia üzerine İpek Akgül kimdir? soruları gündeme geldi.

Gündem

10.06.2024, 10:42

18 yaşındaki İpek Akgül'ün Adana'da işkence gördükten sonra tabanca ile öldürülüp ve portakal bahçesine gömüldüğü öğrenilmişti. Cinayetin ardından şüpheliler ise gözaltına alındı. 18 yaşındaki genç kızın iddiaya göre tetikçi olduğu iddia edildi. İddiaya göre A. A. ile M. G.'nün husumetli olduğu E.A.'yı öldürmek istediği için tetikçi olarak İpek'i tuttuğu,  E.A.'nın saldırıdan yaralı olarak kurtulmasının ardından planlarının ortaya çıkmaması için İpek'i öldürttükleri belirtildi.

Başkan Abdullah Özdemir'den anlamlı program: Srebrenitsa Soykırımı Bağcılar’da anıldı! Başkan Abdullah Özdemir'den anlamlı program: Srebrenitsa Soykırımı Bağcılar’da anıldı! Haberi Görüntüle

İPEK AKGÜL KİMDİR?

İpek Akgül 18 yaşıda Adana'da yaşıyordu. 

İşkence edilip öldürülen İpek Akgül'ün annesi kızının katillerinin buunmasını istedi. 

Sihan Akgül, "Sevgililer günü cinayeti değil önce söyleyeyim size. Sevgililer gününün kurbanı değil. Sevgilisi yoktu benim kızımın. Kızım dört beş kişi tarafından hunharca işkence uygulanıp aç susuz bırakılıp ondan sonra çırılçıplak bedeniyle portakal bahçesinde gömmüşlerdi. Benim kızımın her tarafından kırık vardı, çürük vardı. Aşırı derecede dayak yemişti." diye konuştu.

İpek Akgül'ün öldürülmesi olayıyla ilgili ekiplerin yoğun çalışması sonucu yeni iddialar ortaya çıktı. 

Yaşar B., sevgilisi İpek Akgül'ü öldürüp, portakal bahçesine gömdüğü ihbarında bulundu. Yaşar B.'nin yanı sıra 2 şüpheli daha gözaltına alınmıştı.

Yaşar Bulut ifadesinde "Aslında ben kızı tanımıyorum. Yanımda İpek'in asıl sevgilisi Ahmet ve arkadaşı Mehmet vardı. Kızı öldürmemi istediler. Bana cezaevinde bakacaklarını söylediler" dedi.

Ekiplerin yaptığı çalışma sonucu "tetikçi" iddiası gündeme geldi. A.A. ile M.G'ün husumetli olduğu E.A.'yı öldürmek istediği için tetikçi olarak İpek'i tuttukları iddia edildi.

E.A.'nın saldırıdan kurtulması üzerine şüphelilerin planları ortaya çıkmaması için İpek'i Bulut'a öldürttükleri belirtildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 4 kişide çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading