Yandex Metrica

Sitede Ara

İngiltere bu kanlı hesaplaşmayla çalkalanıyordu: Bu olayın arkasından 2 Türk çetesi çıktı!

İngiltere bu kanlı hesaplaşmayla çalkalanıyordu: Bu olayın arkasından 2 Türk çetesi çıktı!

İngiltere'de geçtiğimiz hafta bir restoranda meydana gelen silahlı saldırıda biri 9 yaşındaki kız çocuğu olmak üzere 4 kişi yaralanmıştı. Bu kanlı saldırının arkasında 2 Türk çetesinin hesaplaşması olduğu ortaya çıktı.  

Gündem

04.06.2024, 14:59

Geçen hafta Çarşamba günü İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşanan silahlı saldırı olayı gündeme bomba gibi düşmüştü. İngiliz Daily Mail gazetesi ise biri 9 yaşındaki kız çocuğu olmak üzere 4 kişinin yaralandığı saldırının arkasında iki Türk çetesinin hesaplaşması olduğunu iddia etti.

15 Temmuz bugün Balıkesir'de otobüsler bedava mı? Balıkesir'de toplu taşıma ücretsiz mi? 15 Temmuz bugün Balıkesir'de otobüsler bedava mı? Balıkesir'de toplu taşıma... Haberi Görüntüle

UYUŞTURUCU TİCARETİNİ KONTROL ETMEK İSTİYORLAR

Daily Mail'de yer alan haberde, ''Tottenham Türkleri ve Hackney Bombacıları arasındaki kanlı çatışmada 9 yaşındaki bir kız çocuğu hayata tutunmaya çalışıyor. İki rakip çete İngiltere'nin uyuşturucu ticareti kontrol etmek için savaşıyor.'' ifadeleri kullanıldı.

Kanlı saldırı sırasında yaralanan 3 adamın ise Hackney Bombacıları çetesiyle bağlantısı olduğu tespit edilirken yaralananlardan birinin kısa bir süre önce hapisten çıktığı ve elektronik kelepçe taktığı belirtildi.

Adnan Oktar mağdurlarının avukatından hükümete teşekkür: Tarih sizi kahramanlar olarak anacak! Adnan Oktar mağdurlarının avukatından hükümete teşekkür: Tarih sizi kahramanlar olarak... Haberi Görüntüle

20 KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Çete üyelerinin Beytullah Gündüz isimli bir kişiyi hedef aldığını belirten Daily Mail, Hackney Bombacıları'nın Londra'da yaşayan Türkler arasında korku yarattığına vurgu yapıldı. İki çete arasındaki çatışmalarda ise şu ana kadar 20'den fazla kişinin öldüğü, çok sayıda insanın da kaçırıldığı belirtildi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading