Yandex Metrica

İmamoğlu'nun gözaltına aldırdığı pazarcı hakaret davası açtı!

İmamoğlu'nun gözaltına aldırdığı pazarcı hakaret davası açtı!

Bayrampaşa Halk Pazarı'nda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile tartışan pazarcı esnafı Mehmet Özdemir, İmamoğlu'na hakaret davası açtı. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen olayda pazarcı esnafının CHP-HDP arasındaki kirli ilişkiyi eleştirmesine sinirlenen Ekrem İmamoğlu pazarcıya "Sen ahlaksızsın, terbiyesizsin" ifadelerini kullanmıştı. Bununla da yetinmeyen İmamoğlu pazarcı esnafını gözaltına aldırmıştı.

Gündem

23.01.2024, 20:58

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kazanmasına çok mutlu olduğunu belirten Mehmet Özdemir, "Cumhurbaşkanı benim için 2. Abdülhamid Han çünkü dik durup yolundan şaşmayan bir lider. Bize tam böyle bir lider lazım" dedi.

Mehmet Özdemir, "Biz gerekeni yapıp İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu mahkemeye verdik, biz davamızın peşindeyiz. Bana hakarette bulunduğu için adli sürecimiz devam ediyor. Bana bir çok vatandaş gelip dik duruşumdan dolayı tebrik etti. O gün gece 12'ye kadar telefonlarım çaldı arayıp tebrik ettiler. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanması beni çok mutlu etti" dedi.

Rıza Kayaalp Olimpiyatlardan neden men edildi? Rıza Kayaalp Olimpiyatlardan neden men edildi? Haberi Görüntüle

"YOLUNDAN ŞAŞMAYAN BİR LİDER"

Sözlerine devam eden Özdemir, "Cumhurbaşkanı benim için ikinci Abdulhamid Han. Çünkü dik durup yolundan şaşmayan bir lider. Bize tam böyle bir lider lazım. Bazıları gelip benle fotoğraf çektirdi. Bana helal olsun gerçekten halen böyle yürekli insanlar varmış dediler. Gençler pazarayken yanıma geldi. Benim bu çıkışımdan dolayı oy verirken AK Parti'ye atacağını söyledi" dedi.

Bakan Yerlikaya açıkladı: Bir haftada 2  milyon 408 bin 77 araç denetlendi Bakan Yerlikaya açıkladı: Bir haftada 2 milyon 408 bin 77... Haberi Görüntüle

"BEN ANADOLU ÇOCUĞUYUM"

Olayı anlatan Özdemir, "Ben pazardaydım Büyükşehir Belediye Başkanı geldi. Ben de ona 'PKK ile beraber olan, onlarla beraber yürüyenler benim tezgahıma gelemez' dedim. Ondan sonra geldi bana dedi ki 'PKK'lı sensin ben değilim' dedi. Bazı hakaretlerde bulundu. Ben Anadolu çocuğuyum şehitlerin gazilerin arkasında duruyorum, 30 mermi yiyen şehit Ömer Halis Demiri düşünüp hiç mi vicdanınız sızlamıyor sizin dedim" diye konuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading