İmamoğlu'nun Atatürk Havalimanı'nı yeşillendirme projesi ortaya çıktı! Sözünden çark edecek mi?

İstanbullulara nefes aldıracak bir proje olan Atatürk Havalimanı'nın Millet Bahçesi'ne çevrilmesi konusunda muhalefet FETÖ'cü Emre Uslu talimatıyla provokasyon yapmaya kalkıştı. Atatürk Havalimanı'nın Millet Bahçesi olmasını istemeyen CHP'li isimlerin önceki yıllara ait yeşillendirme projeleri ortaya çıktı. Bunlardan biri de İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu. Konuya ilişkin İmamoğlu'ndan henüz bir açıklama gelmedi. Peki İmamoğlu önceki açıklamaları ortadayken bu tutumundan vazgeçip sözlerinden çark edecek mi?

Gündem 17.05.2022, 13:41 17.05.2022, 13:41
Abone ol

İstanbullulara nefes aldıracak bir proje olan Atatürk Havalimanı yerine yapılacak olan Millet Bahçesi projesi muhalefet tarafından hedef haline geldi. Türkiye'de yapılan her türlü icraate karşı olan CHP, FETÖ'cü Emre Uslu'nun talimatıyla adeta harekete geçti. 

CHP'Lİ İSİMLERİN ATATÜRK HAVALİMANI İÇİN YEŞİLLENDİRME PROJELERİ ORTAYA ÇIKTI

Trajikomik olan ise CHP'li isimlerin önceki yıllarda Atatürk Havalimanı için yeşillendirme projelerinin olması. Bunlardan biri de İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu. 

'ÖNCELİĞİMİZ YEŞİL ALAN'

İsmail Küçükkaya'nın 2019 yılında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Atatürk Havalimanı arazisini ne yapacaksınız?” sorusu üzerine İmamoğlu şu cevabı verdi:
"Önceliğimiz yeşil alan. Yeşil alana ihtiyacımız var."

İMAMOĞLU NE DİYECEK?

Bu açıklamalar 2019 yılında İmamoğlu tarafından yapıldı.
Şimdi Atatürk Havalimanı'nın Millet Bahçesi'ne çevrilecek olması muhalafet tarafından provokasyon malzemesi haline getirilirken İmamoğlu'nun bu konuya nasıl yaklaşacağı, partisinden aykırı bir tutum mu göstereceği merak konusu...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!