İletişim Başkanı Altun: Sömürgeci yerli işbirlikçilerin gücü Cumhurbaşkanımıza yetmez

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun Türkiye-Afrika Medya Zirvesi'nde konuştu. Altun, Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgili iddialarına tepki gösterdi.

Gündem 25.05.2022, 11:42 25.05.2022, 12:30
Abone ol

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye-Afrika Medya Zirvesi'nde konuştu.

DEZENFORMASYONA YALAN KAMMPANYALARI EŞLİK EDİYOR

Türkiye'nin dünya üzerinde en çok dezenformasyona uğrayan ülke olduğunu belirten Altun, son 20 yılda buna yalan kampanyalarının eşlik ettiğini söyledi.

Dezenformasyona yönelik yalan kampanyaları üzerinde duran Altun, Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün akşam ortaya attığı iddialara tepki gösterdi.

'SÖMÜRGECİLERİN VE İŞBİRLİKÇİLERİNİN GÜCÜ CUMHURBAŞKANIMIZA YETMEZ'

Altun, isim vermeden CHP liderinin iddialarını hedef aldığı konuşmasında, "Sömürgecilerin ve onların yerli işbirlikçilerinin gücü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yetmez." dedi.

Altun ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aşkla çalışmaya devam edeceğini belirtti.

'CUMHURBAŞKANIMIZA YÖNELİK YALANLARLA KARŞI KARŞIYA KALDIK'

Altun şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye, ne yazık ki dünya üzerinde yalan ve dezenformasyona en fazla maruz kalan ülkedir. Türkiye, bütün alanlarda kendi hesabıyla hareket eden bir ülkedir. Bunu engellemek adına, son 20 yılda birçok kötüce haince girişimde bulunuldu. Bütün bunlara elbette yalan kampanyaları eşlik etti. Maalesef bunun bir örneğine de dün akşam şahitlik ettik. Cumhurbaşkanımıza yönelik yalanlarla karşı karşıya kaldık. Dün gerekli cevaplar verildi.

'CUMHURBAŞKANIMIZ AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK'

Şunu açık ve net bir şekilde şunu vurgulamak istiyorum; sömürgecilerin ve onların yerli işbirlikçilerinin gücü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yetmez. Cumhurbaşkanımız dün olduğu gibi, bugün de yarın da bu ülke için aşkla çalışmaya devam edecektir."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!