banner2

İletişim Başkanı Altun'dan yeni dönem mesajı: 'Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Yüzyılı başladı'

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Yüzyılı başladı" ifadelerini kullandı.

Gündem 03.06.2023, 19:00 03.06.2023, 19:30
Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mayıs'ta yapılan cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde yüzde 52,18 oy alarak yüzde 47,82 olan rakibi CHP Genel Başkanı ve Yedili Masa'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun önünde yeniden cumhurbaşkanı seçilmişti. 

MAZBATAYI DEVLET BAHÇELİ'NİN ELİNDEN ALDI

Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçici Meclis Başkanı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin takdimiyle mazbatasını aldı cumhurbaşkanlığı yeminini etti.

"TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLADI"

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun da bu konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Altun, paylaşımında "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bugün geçici Meclis Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’den mazbatasını aldı ve ardından Meclis Genel Kurulu'nda yemin ederek göreve başladı. Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Yüzyılı Başladı, milletimize hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!