Yandex Metrica

Sitede Ara

İleri Mizantropik bir vaka! Enver Aysever hastane yangını üzerinden Sultan 2. Abdülhamid Han'ı hedef aldı

İleri Mizantropik bir vaka! Enver Aysever hastane yangını üzerinden Sultan 2. Abdülhamid Han'ı hedef aldı

İslam'a ve Müslümanlara karşı nefretiyle bilinen Gazeteci Enver Aysever, yine bir skandala imza attı. Üsküdar'da Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden meydana gelen yangın üzerinden 2. Abdülhamid'i hedef alan Aysever, ''Adı batasıca hastane, uğursuz. Sultan Abdülhamit Han diye bir şey yok. Lanetli bir herif var." dedi.

Gündem

23.01.2024, 20:37

İslam'a ve Müslümanlara yönelik nefret söylemleriyle tanınan, Osmanlı'ya da hakaret etmekte beis görmeyen Gazeteci Enver Aysever yeni bir sakandala imza attı.

Bugün sabah saatlerinde Üsküdar'daki Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Cerrahi Bölümünde bilinmeyen bir nedenden ötürüğ yangın çıktı. Çıkan yangında bir yoğun bakım hastası hayatını kaybetti.

Konut kredisi faizleri ne zaman düşecek? 2024 Ağustos-Eylül-Ekim konut kredisi faizi ne kadar olur? Konut kredisi faizleri ne zaman düşecek? 2024 Ağustos-Eylül-Ekim konut kredisi... Haberi Görüntüle

'ADI BATASICA HASTANE'

Gazeteci Enver Aysever, haber sunumunda hastane üzerinden Abdülhamit'i hedef aldı. Aysever, "Adı batasıca hastane, uğursuz. Sultan Abdülhamit Han diye bir şey yok. Lanetli bir herif var." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading