banner2

İkinci 'Sahra hastanesi' fiyaskosu! Akşener ve Kılıçdaroğlu'nun temel attıkları Karavan kamp alanında koyunlar otluyor

Altılı masa ortakları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti lideri Meral Akşener'in 12 Kasım'da Adana'da sözde toplu açılış töreninde 'Karavan kamp alanı' diyerek, sözde temelini attıkları yerlerde koyunların otladığı görülüyor.

Gündem 26.11.2022, 09:00 26.11.2022, 09:34
Abone ol
İkinci 'Sahra hastanesi' fiyaskosu! Akşener ve Kılıçdaroğlu'nun temel attıkları Karavan kamp alanında koyunlar otluyor

Hizmet etmekten bir hayli uzak olduklarını her fırsatta gösteren altılı masa ortaklarının Adana'da 'hayali sahra hastanesi' fiyaskosunun ardından bir başka skandala imza attığı görüldü.

23 AÇILIŞ 14 TEMEL ATMA TÖRENİ!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın oğlunun nikahı için 12 Kasım 2021 tarihinde Adana'ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener gün içerisinde bazı eserlerin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. Törende 23 açılış, 14 temel atma töreni yapıldığı açıklandı.

TEMEL ATTIKLARI KAMP ALANINDA KOYUNLAR OTLUYOR

Ancak temellerin bazılarının atılmadığı ortay çıktı. Onlaradn biri 'Karavan kamp alanı'. Temelinin atıldığı söylenen kamp alanında şu sıralar koyunların otladığı görülüyor.

Öte yandan temeli atıldığı söylenen Mangal Park alanında boş arazinin tellerle çevrilmiş olduğu görüldü.

'MAALESEF HİÇBİR AÇIILIŞLARI GERÇEK DEĞİL'

Çukurova İlçesi'nin Güzelyalı Mahalle Muhtarı Göktürk Güngör, "Temeli atıldığı denilen karavan kampında ne elektrik ne de su çekilmiş durumda. Bunlar sadece tabela olarak geçiyor. Maalesef hiçbir açılışları gerçek değil" derken, Çukurova İlçe Belediye Meclis Üyesi Mustafa Aslan Deveci ise projelerin çoğunun meclis gündemine bile gelmediğini ileri sürerek, "Temellerini attıklarını söyledikleri yerle gündemimize bile gelmediği gibi komisyondan dahi geçmedi" dedi.

SAHRA HASTANESİ REZALETİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun pandemi zamanında Adana'nın 'bir haftada bin kişilik sahra hastanesi kurdu' diyerek övündüğü yerin fuar alanı olduğu ortaya çıkmıştı. Hastane olarak hiç hizmet vermeyen fuar alanında 2020 Kasım ayında Estetik Kozmetik Güzellik fuarı düzenlenmişti. 12 Kasım'da ise aynı fuar alanında Zeydan Karalar'ın oğlunun düğünü yapılmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!